Aprílovky 2016

reni1512
14. aug 2015

🙂 všetkyyyyy sem 🙂 nech sa spoločne radujeme!

isabella22
14. aug 2015

Tak hlasim sa asi prva😉

agathachristie
14. aug 2015

Aj ja 😉

lyzzy
14. aug 2015

Aj ja.

hrcavdeske
14. aug 2015

@reni1512
@isabella22
@agathachristie
@lyzzy vitajte 🙂 kocky ked si date infosku o tehotenstve do pasu supne vas to do skupiny april 2016 kde nas je uz cez 70 😉 teda presne 76 doteraz

lyzzy
14. aug 2015

Ja som paranoidna tak si pockam kym budem mat tehotensku knizku

isabella22
14. aug 2015

@hrcavdeske dam si ked bude vidiet malu bublinku tam kde ma byt☺

isabella22
14. aug 2015

@lyzzy moj clovek😉

lyzzy
14. aug 2015

@isabella22 .....ja ju dostanem (klop,klop) 11.septembra....

isabella22
14. aug 2015

@lyzzy ja som.este len 5.tyzdni takze skoro

hrcavdeske
14. aug 2015

@lyzzy ono staci si to dat na sekundu a hend ta ti supne do tej skupúiny a potom kludne si to mozes hned zmazat 🙂 je to len o tom aby si sa dostala do terminovej skupinky 🙂 vela kociek ta je tak ze v pase im to nevidiet 🙂 a ja som tu na inkognito nicku, takze mi je to jedno 😀

hrcavdeske
14. aug 2015

@lyzzy kedy u vas doktor dava knizku ? ani ja nemam, aj ked na sone som uz bola.. u nas dava az po ukoncenom 12 tt 😒

lyzzy
14. aug 2015

@hrcavdeske .....ja az tak zase netuzim patrit do nejakej skupiny

hrcavdeske
14. aug 2015

@lyzzy 😀 no ved dobre.. to bola len mala rada, keby niekto nevedel.. 😉

lyzzy
14. aug 2015

@hrcavdeske ....pravdupovediac neviem v ktorom som tyzdni.....ale nie viac ako v 6-tom.....4.septembra idem na odber krvi do tehotenskej knizky a 11. septembra mi vystavi knizku a urobi prvu cast triple testov

saxxxana
16. aug 2015

ahojte, nechcem to zakriknut ale mozno budem patrit medzi vas 🙂

reni1512
autor
16. aug 2015

@hrcavdeske neviem nikde najst tu infosku o tehotenstve...kde je to, ta skupina? dik 🙂

reni1512
autor
16. aug 2015

@saxxxana snad aj ja 🙂 cakam do septembra na potvrdenie, gyn je na dovči 🙂 Kedy si to zistila 🙂?

hrcavdeske
16. aug 2015

@reni1512 musis si dat. moj ucet, nastavenia, tehotenstvo, a tam si udas tvoj rpedpokladany temin porodu.. okamzite ta do hodi do skupiny aprilovky 2016 . potom si mozes udaje o tehotenstve opat zmazat ak ichnechces uverejnovat, a v skupine nadalej ostanes 😉

reni1512
autor
16. aug 2015

@hrcavdeske idem na to 😀 ani som nevedela diiik

maminka1986
16. aug 2015

AHOJTE ja som začala 7 tt..utorok idem na srdiečko 🙂 a je mi feeeest zle ...ked nejem uplne na zvracanie ked sa najem je to lepšie ale ja tak blbo ty kokso toto som nečakala teda..a všetko mi smrdí :(((
vytužene tehotenstvo po necelých 4 rokoch snaženia a takto mi začalo 🙂))

hrcavdeske
16. aug 2015

@maminka1986 ja tiez zacinam 7 tt. a my po 2 rokoch .. 😉

maminka1986
16. aug 2015

@hrcavdeske to je celkom fajn po 2 rokoch 🙂 kolko máš rokov? 🙂

idris
17. aug 2015

Ahojte tak ja skúšam na fóre už 3 tt či vás nájdem a konečne sa založilo ja fórum 😀 😀 😀 Tak pridávam sa k Vám . Baby mne je tak blbo to sa nedá porovnať s prvým tehu 😝 😝 Uťahaná všetko mi smrdi , od mnohých veci mi je nevoľno som ako taká zdochlina 😔

maminka1986
17. aug 2015

@idris ahoj vitaj 🙂
no akurat som išla sem písat ako mi je!! presne kao Tebe! je mi zle ked nejem ešte horšie! uplne na vracanie chodim ako mrtvola...všetko mi smrdí je to hroznee...nečakala somm toto je to moje prvé tehu vytužene-prispevok vyššie

idris
17. aug 2015

@maminka1986 zvládneme to 😉 môžeme byť štastné že nevraciame vo veľkom 😅 😉 ako iné ženy ale už to chcem mať za sebou toto blbé obdobie ale tak ešte mesiac to potrvá minimálne 😠

maminka1986
17. aug 2015

@idris ved toto! moja mamina vracala chudatko...mne je zle aj teraz :((no veru ešte mesiac minimalne .... juuj poraža ma... ale vraj ked je žene zle je to dobre že sa dobre vyvija babatko

idris
17. aug 2015

@maminka1986 mesiac zbehne ako voda aspoň mne lebo ideme na Sr po dcérku to prejdu 3 tt a potom ešte jeden max 2 tt a budem vysmiata ako lečo.

maminka1986
17. aug 2015

@idris no dufajme 🙂) že to tak rýchlo ubehne to budeme na už 12 TT 🙂))lebo mi to ide dáko pomaly

judita2580
17. aug 2015

Dievčatá potrebujem radu,po dnešnej kontrole mi Dr.povedal,že mám V maternici myom ktorý ju deformuje no plod je zatiaľ ok, 6 týždeň ukončený, no bojím sa,že ten myom bude brániť vývoju plodu resp.,že sa mi zdeformuje maternica.Máte s tým niekto skúsenosti??

idris
17. aug 2015

@maminka1986 ja teraz počítam dní kôli dovolenke ešte 5 a hurá smer Slovensko po mojú šelmu toršku do hôr a potom späť UK . A až vtedy sa mi to začne vliesť iba práca žiadna vidina dovolenky oddychu brrrrrr 😝 Inak odkiaľ si ? sme ten istý ročník ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre