Zvýšený výtok ako príznak tehotenstva?

20. jan 2020

Zdravím dámy. Prosím mala niektorá z Vás pred zistením tehotenstva zvýšený výtok?
Ovulku som mala a odvtedy je u mňa riadne mokro. Doteraz som také niečo mala len počas ovulácie a potom to zoslablo no teraz fakt ze mokro. Mykoza to isto nie je. Boli ma aj podbrušku. Ako pred menštruáciu. Inak nič. Len teda ci ste niektorá toto neodsledovali. Ďakujem

danka808
20. jan 2020

Moze to byt jeden zo sprievodnych signalov no ako tazko takto povedat. Kolko ti uz menstruacia meska?

emmi101
20. jan 2020

Neviem to je taký dosť zriedkavý príznak ale tak nikdy nevieš, ak sa snažíte tak kľudne to môže byť ale aj tak ti to nevie nikto len tak povedať. Počkaj či príde ms, držím palce 🙂

kolieskova232
20. jan 2020

moze to byt ale radsej este pockaj na ms a ked nepride, tak si sprav testik. ten ti najlepsie povie, ci to je tehotenstvo alebo ten vytok znamena nieco ine.

pininka1
20. jan 2020

Áno, mala som v každom tehu, tak je chránený krcok. Ale nesmie to svrbiet áno výrazne zapachat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre