Vačok mal 13,98 mm

libu88
26. mar 2024

Ahoj baby mali ste niektorá z týmto skúsenosti podľa ms by som mala byť v 7 týždni,podľa ultrazvuku som v 5-6tt včera krv na Pohotovosti brali a hcg je 10000 a na ultrazvuku ešte nič nevideli len gestačný vačok o dva týždne ževraj kontrola u lekára ,ten vačok pred týždňom mal len 8 mm včera už 13,98 mm
Mám sa obávať najhoršieho alebo ja už sama neviem som z toho ako blázon tam povedia v ds že to bude mŕtvy plod ja z nervami utekám do Bratislavy a tam zas iné takže ja to fakt nechápem ...
Takto mi dal lekár len ultrazvuk prázdny gestačný vačok

veronika0310
26. mar 2024

@libu88 v 5-6tt ako máš podľa utz mne tiež nebolo nič vidieť až v 8tt bolo pekne vidieť plod aj srdiečko, ešte nezufaj

lucia13022023
26. mar 2024

Ja mam tiež takýto ultrazvuk ešte s menším vakom, tiež som bola 5tt, o dva týždne kontrola, stále nebolo nič vidno len sa vacok zväčšil, o týždeň bola ďalšia kontrola a už bola akcia srdiečka 🙂 neboj, všetko bude dobre.

cookie29
26. mar 2024

je to pol na pol... bohuzial, nezostava nic ineho len cakat.... nie je dovod aby to nedopadlo dobre...

snazilka_bio_mamka
26. mar 2024

@libu88 ahoj ja ta nechcem plašiť ani nič, je to len moja skusenost. ja som s týmto prešla, gestačný vačok rástol hcg sa zvyšovalo a plod nikde. Teraz som 2x tehotná, bola som na prvom ultrazvuku 7+3 a bol plod aj srdiecko a to presne viem kedy som mala ovulaciu a vedela som to aj prvy krat, zbytočne mi hovoril doktor ze som isto skoršom týždni, ja som vedela ze nie . tahali to somnou takto do 12 - 13tt, vtedy ma poslali na kyret.

ailiba
26. mar 2024

@libu88 tak su 2 moznosti, bud bola ovu neskor a nic este nebolo vidno, alebo vacok rastie, hcg stupa, ale plodik uz nie je. Drzim palce, nech je to ta prva moznost.

7kikuska7
27. mar 2024

Toto som zažila prvé tehu natesena 7+0 u gyn ,len gestacny vak o 2tyzdne tiež, hoc narástol a o týždeň to už doktorka uzavrela ako anembryolu, nasledovalo samocistenie....
Ale čítala som aj o dobrých koncoch ak si mala posunutu ovuaciu, rozhodujuca bude ďalšia kontrola ,kde už plod musí byť vidno.

snazilka_bio_mamka
27. mar 2024

@7kikuska7 inak áno, nemusí to zle dopadnut, ale napr. ked vedela kedy ma ovulaciu a mala ju potvrdenú tak potom je málo nádeje

libu88
autor
27. mar 2024

@ailiba tak ja tiež dúfam že to bude prvá možnosť lebo je to naše prvé baby a moc sme po ňom túžili po 3 rokoch som prvý krát tehotná ...

ailiba
27. mar 2024

@libu88 drzim palce, snad ano🙏

nikamt
28. mar 2024

@libu88 ja som mala tiež dlho prázdny vak a nakoniec mam doma 6ročné dvoničky 😁tiež som sa bála keď povedal ze v ňom nieje plod, dal mi kontrolu v priebehu 8tt a tam už sa ukázali dva vaky v jednom bola malinka bodka ktorá mala 1mm a v druhom také zrniecko ktoré sa nedalo ani zmerať. Držím palce ❤️

libu88
autor
28. mar 2024

@nikamt mne tiež povedal že možno tam budú dve a preto sa neukazujú že jeden druhého krijú ale tak dúfam že bude všetko v poriadku je to naše prvé vysnívané baby ...❤️

libu88
autor
5. apr 2024

@snazilka_bio_mamka ahoj tak aj ja som tak dopadla ležím v nemocnici akurát čakám na kyret

cookie29
5. apr 2024

@libu88 je mi luto, aspon to nie je MMT, aj ked psychike nepomoze ani to. Zelam vela sil

snazilka_bio_mamka
5. apr 2024

@libu88 je mi to veľmi lúto. nie su slová, ktore vedia potesit v tejto chvíly. Jedine tolko, ze dalsie vyjde urcite. aj ja som tak bola a potom na 3šup sa podarilo a teraz som v 20 tt a stale sa bojím. prajem ti vela síl a podpory zo strany partnera a rodiny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre