Ukázal by test tehotenstvo v 16. týždni?

8. mar 2021

Dobrý deň, ja by som mala takú blbú otázku na na vás. Moja kamarátka už viac ako 4 mesiace stresuje či nie je tehotná. Má negatívne testy a menštruáciu mala tiež, ale stále si nie je istá a ku gynekológovi sa bojí ísť pretože má rovnakého ako jej mama. Otázka znie či by jej v 16. tt ukázal test tehotenstvo alebo je na to už neskoro a test vyjde negatívny aj keby tehotná je.

paulinoocka
8. mar 2021

Keby bola tehotna, tak by jej to uz isto ukazalo!

ingrida1127
8. mar 2021

A prečo sa bojí ak je dospelá? Nie si ty tá kamarátka?
Lebo myslím si že toto by sa dospelá žena nepýtala

solange7
8. mar 2021

Nech ide ku gynekologovi. Posli ju tam, aby sa presvedcila 65ty krat, ze naozaj tehotna nieje. Evidentne je paranoidna, ked sa stale testuje a este ma aj pocit, ze by jej gynekolog porusil lekarske tajomstvo a len tak z nudy povedal jej mame o jej zdravotnom stave.

kikuska872
8. mar 2021

Predpokladám že toto sa pýta nejaká adolescentka ktorá stresujee či ostala tehotná, pretože dospela žena VIE ze v 16 tt jej už dávno ukáže či je alebo nie je tehotná....

autor
8. mar 2021

@ingrida1127 má 19 rokov

becyn97
8. mar 2021

To si ty ktora uz od novembra stale pyta ci nemozes byt tehotna?🤦🏼‍♀️ Prosim Ta vyhladaj preboha psychologa,toto je uz diagnoza.Ty si uz citila pohyby, vsetko mozne🤣 fakt si myslim ze niesi kompletna...

09041986
8. mar 2021

Máš krámy - máš, máš negatívne testy - máš. Tehotná nie si. (Pardón, tvoja kamoška nie je)

cimage
8. mar 2021

v 16tt ten test uz ani nepotrebuje. To by snad videla na sebe, aj ked okolie by to este nevidelo.

amelie2017
8. mar 2021

Vsak nech pocka este 24 tyzdnov a uvidi. Vlastne radsej 26, ak by nahodou prenasala.

momoika
8. mar 2021

v 16tt preboha už možno vidieť pohlavie na utz 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ a brucho jak vangel - ze rozoznala by zastavene vetry od tehotenstva. Jemine, 19ročna toto nevediet? Naše mamy nás už rodili...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre