Tehotenský test - sú tam dve čiarky?

orchidea89
2. nov 2021

Dobrý deň, čo to znamená? Sú tam 2 čiarky? Či ani jedna.

mima1
2. nov 2021

Vyzera ze pozitiv no skusila by som este dalsi

kvetinka1797
2. nov 2021

ja by som povedala, ze je chybny test.. kontrolna ciarka musi byt ovela silnejsia ako mas na fotke.. nastve to, no stava sa to 🤷 urob si dalsi

orchidea89
autor
2. nov 2021

Urobila som si ho teraz nie ráno, tak dúfam že je to negatívne

nafka0483
2. nov 2021

@orchidea89 Test je bud nespravne urobeny alebo chybny, kedze sa neukazala ani kontrolna ciarka. Namacala si ho presne podla navodu?

Ciarky sa mali ukazat v tej bielej casti, tak ako je to nakreslene aj v navode.

orchidea89
autor
2. nov 2021

@kvetinka1797 na teste to ani nebolo vidno iba keď som dala viac do svetla a odfotila

nafka0483
2. nov 2021

@orchidea89 To co sa to tam zda ako ciarky nie su ciarky, je to miesto kde sa epaja ta sava cast so zvyskom testu.

Tento nie je ani negativny ani pozitivny, neda sa vyhodnotit, lebo je nespravne urobeny alebo chybny. Urob si druhy presne podla navodu.

orchidea89
autor
2. nov 2021

Nemala som k nemu návod iba v bielom obale to bolo. Aj ja si myslím že je zlý tento test.

dadulamamula
2. nov 2021

Mne sa zdá ze je moc zmoceny? Robila si si to správne? Namočiť do moču po risku? Dufas že niesi tehotná a robíš si test?

dzejsik
2. nov 2021

@orchidea89 urcite je to chybny test

nafka0483
2. nov 2021

@orchidea89 Odkial mas test, ktory nema navod? Popis ako si ho robila.

orchidea89
autor
2. nov 2021

@dadulamamula Urobila som si test preto lebo mám zlý pocit, malý sme nechránený sex.

jaskolka
2. nov 2021

Chybny test. Nezobrazila sa ani kontrolná čiarka, čiže nijaká výpovedná hodnota.

orchidea89
autor
2. nov 2021

@nafka0483 test mám z lekárne, test som namočila do moču, počkala som asi minútku a vybrala. Nič mi neukázalo, dala som ho naspäť do misky s močom a tiež nič neukázalo 🤦🏻‍♀️iba keď som ho odfotila tak toto mi ukázalo tak neviem no...

orchidea89
autor
2. nov 2021

@orchidea89 frajer teraz napísala, že návod stratil 🤦🏻‍♀️

beatik3
2. nov 2021

radsej by som vyskusala iny test, spoliehat sa na tento, no neviem, moze byt kludne chybny ked to takto ukazuje 🙂

nafka0483
2. nov 2021

@orchidea89 V tvojom zaujme dufam, ze tehotna nie si a hlavne, ze frajer nie je ten co ta znasilnil a podvadzal! Ze si sa naozaj spamatala tak ako si pisala a nie si s nim uz...
Urob si novy test a pri sexe sa vzdy chran. A ak si stale s nim, tak otvor oci...

dadulamamula
2. nov 2021

@orchidea89 minútku? Test tam ma byt namoceny 10 sekúnd v moci vybrať a položiť na rovné miesto a čakať

orchidea89
autor
2. nov 2021

Urobím Zajtra ráno, nový test a prečítam návod 🤦🏻‍♀️

jaskolka
2. nov 2021

Ono je to jednoduché. Jedna čiarka-negatívny
Dve čiarky-pozitívny (aj keď slabá ta druha)
Nijaká čiarka - chybny test. Tento test je chybny, lebo kontrolná sa musí vždy zobrazit(preto je KO trolna, lebo keď sa zobrazí, je jasné, že test je urobený dobre. Keďže tu sa nezobrazila, test je chybny)

banderaska29
2. nov 2021

počkajte, ja som buď slepá, prepracovaná alebo nevyspatá ale ja tam nevidím ani jednu čiarku 😀 hawk...

silviazlat
2. nov 2021

Podľa mna je premočený. Urob digitálny a mas pokoj

orchidea89
autor
2. nov 2021

Dobre, vďaka

banderaska29
2. nov 2021

určite ešte jeden sprav, aby si si bola istá, tento test je čudný. každopadne držím palce, aby to vyšlo tak ako si prajes 🙂

sonusaaa
2. nov 2021

Žiaľ tento test je neplatný, keďže kontrolná čiarka je veľmi slabá.. ale nemuselo to byť len tvojou chybou, stáva sa že je chybný kus 🙂
Väčšinou treba test namočiť po rysku na maximálne 10-15 sekúnd a položiť na rovnú čistú plochu a čakať 🙂

Držím palce, nech to dopadne ako si želáš 🙏

orchidea89
autor
2. nov 2021

A ešte mám takú otázku, vždy zo mňa išiel vaginálny výtok a teraz už nie asi skoro týždeň nič. Čo to znamená? Teraz 9.11. by som mala dostať menštruáciu... Je to spôsobené aj tým?

sonusaaa
2. nov 2021

@orchidea89 ono v tomto prípade je dôležité kedy k pohlavnému styku došlo.
Citlivejšie tehotenské testy (10 mUI/ml) dokážu určiť tehotenstvo už pár dní pred menštruáciou, no podľa mňa najvhodnejšie bude testovať až keď bude menštruácia meškať nakoľko deň styku a deň oplodnenia sa nemusí zhodovať a tým pádom by ti mohol vyjsť nepravivý výsledok 🙂

orchidea89
autor
2. nov 2021

@sonusaaa takže si mám urobiť keď mi budú meškať krámy áno?...
Mám aj citliv prsia... Ale to sa mi robí aj pred menzesom tak neviem..

orchidea89
autor
2. nov 2021

@sonusaaa pohlavný styk sme mali 10.11.

orchidea89
autor
2. nov 2021

A krámy som dostala 12.10

sonusaaa
2. nov 2021

@orchidea89 to záleží od veľa faktorov, medzi ne patrí aj či máš pravidelnú menštruáciu.. ak ste mali styk 10.10. citlivejší test by to podľa mňa už mohol ukázať aj teraz - odporúča sa robiť z prvého ranného moču kedy je hCG najvyššie 🙂 ak ti bude menštruácia meškať, test si zopakuj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre