Tehotensky test po KET

zuzka261189
17. dec 2022

Ahojte som 8mi deň po Ket ... testujem sa od 5teho dňa...na testoch vidno druhu ciarku ale nesilnie😔..prikladám foto...co myslite baby?

dadi30
17. dec 2022

@zuzka261189 zatial to vyzera ze si tehotna 🙂 ani mne to po Ket velmi nesilnelo ale krv som mala pozitivnu na 14 den 🙂 a mame 4 mesacne babatko 🙂 nestresuj pohladkaj brusko usmej sa a maj pekny den 🙂

stellarstar
17. dec 2022

@zuzka261189 testovať sa ma každý 2 den

zuzka261189
autor
17. dec 2022

@dadi30 toto je mamatest ukaze mi pozit a dostane sa mi tabletka vaginalna amalgen do poharika..potom si spravím druhy krat kde hz nie je tabletka a nic..vravia ze amalgen to neovplyvnuje tak potom ako to je možné...a iny test inej značky tiez negat

thereisabear
17. dec 2022

Mala som asi rovnaké testy po KET a bola som tehotná.

zuzka261189
autor
17. dec 2022

@thereisabear toto je mamatest ukaze mi pozit a dostane sa mi tabletka vaginalna amalgen do poharika..potom si spravím druhy krat kde hz nie je tabletka a nic..vravia ze amalgen to neovplyvnuje tak potom ako to je možné...a iny test inej značky tiez negat

andrea_r016
18. dec 2022

@zuzka261189 amalgen to neovplyvňuje lebo je to progesterón... netvorí sa z neho HCG... slúži len na udržanie tehotenstva.....buď sú zle testy alebo neviem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre