Styk cez ovulácie a možné tehu

bibi19
23. apr 2018

Ahojte, s priatelom sme mali pohlavný styk pri ovulácii čo bolo pravdepodobne 8.4 a pretože som vysadila HAK a veľa z vás písalo že bolesti môžem mat aj pri ovulke a že sa mi po vysadení môže cyklus presunúť a mala som minuly týždeň tri dni bolesti tak som si myslela že to bolo uhniezdenie..dnes mi druhy deň mešká menzes ráno som si robila test a mala som dve čiarky ale jedna bola slabšia a po čase zmizla..máte s tým skúsenosť?

maruski99
23. apr 2018

môžeš byť tehotná, ono sa môže niekedy stať, že po čase druhá čiarka zmizne. sprav si zajtra ráno ďalší test

bahara
23. apr 2018

Ahoj aj Ja som vysadila antiku. 22.3 som mala poslednú menzes ☺️ a od 1. 4 ideme na plno. Už 3 deň po očakávanej mrche som mala slabú druhú čiarku☺️ dnes na 5 deň sú už poriadne kolajnice😉 hej počkala by som deň dva a zopakuj si ho.

bibi19
autor
23. apr 2018

@bahara dobre ďakujem za odpoved🙂 skúsim spraviť ešte vo štvrtok další 🙂

ohnicekatoast
23. apr 2018

@bibi19 Ahoj, zlatíčko, testy nie sú všetko, ja som mala 2x pozit. a nikdy som tehotná nebola. Niekedy ako sa vraví, testom šibne. Šup ku gynde <3

klaudikarvajova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vyhuelka
24. apr 2018

@klaudikarvajova kľudne si urob počas dňa, ak ti mešká 10dní ukáže ti to... dve hodiny pred testovaním nepiť 😉

nikky1511
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikky1511
30. apr 2018

ahojte myslite ze je test pozitivny?

bahara
30. apr 2018

No niečo tam je 😉 aj keď slabé skús počkať pár dní a zopakuj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre