Som 6. deň po KET. Som podľa týchto testov tehotná?

adriana_dg
29. apr 2021

Dobry den Zienky som 6 Den po KET vkladali mi 1 emryo expandovanu blastocystu.Testujem uz od 4 Dna a testi pridavam chcem sa stim podelit svami a vase skusenosti vopred dakujem snazilky a mamicki 😃😍🙏

adriana_dg
autor
29. apr 2021
martinaju
29. apr 2021

@adriana_dg gratulujem a držím palce aby test silnel 🙂

adriana_dg
autor
29. apr 2021

@martinaju myslis zeto moze byt tehu? Niekto mi pisal ze ovitrelle ss drzi vtele aj 14 dni tak neviem

babovka2321
29. apr 2021

@adriana_dg ak si mala pichnuty ovitrelle, tak sa testujes uplne zbytocne

adriana_dg
autor
29. apr 2021

@babovka2321 16.04 som mala pichnuti ovitrelle a tranfer som 23.04 myslis zesa tolko drzi v tele?

nafka0483
29. apr 2021

@adriana_dg
1. Stacilo pokracovat v povodnej diskusii, kde uz bola vysvetlena situacia ;)
2. Ak si mala ovitrelle, tak to moze byt este jeho zvysok, ten sa moze drzat v tele aj 14 dni, kazdemu vyprchava inak
3. Testujes strasne skoro, to sme ti tam uz vysvetlili, aj sme ti radil, ze mas byt v pohode a nestresovat sa
4. Ak chces sledovat progres, tak testujes vzdy presne tou istou znackou testu s rovnakou citlivostou. Rozne znacky maju roznu citliost a rozne mnoztsvo farbiva, takze aj vysledky budu ine

Ale samozrejme ze ti drzim palce nech je vsetko ok a aby si bola tehotna, len trosku zvolni a upokoj sa.

martinaju
29. apr 2021

@adriana_dg prosim ta taka čiarka určite nebude už len ovitrelle ja si myslím, že je to už aj tak babo.
Ovitrelle sa drží väčšinou do tych 10 dní ojeninele dlhšie. Testy pred tym si biele takže za mňa skôr tehotenstvo ale ano treba testovať jendou značkou lebo mamatest ma najviac farbiva.
Sprav zajtra mamatest a ked bude tmavší vieš že to je tehotenstvo. 🙂

adriana_dg
autor
29. apr 2021

@martinaju dakujem ti upokojila sima.Ten 3 je Mamatest a to poobede bolo zajtra spravim ranni ked bude sislnejsi tak touz bude babo aj takeho maleho tusaka mam ze to vislo 🙏🙏

martinaju
29. apr 2021

@adriana_dg Držím palce ale vyzera to na 🤰🏽Ta čiarka je podľa mňa už dosť silna na to aby to bol ovitrelle ved od ovitrelle maš cca 13 dni nie?
Ja som tiež testovala od 6dna takže neboj určite to nie je skoro a zbytočne, veď určite si s testovaním neskončila 🙂

adriana_dg
autor
29. apr 2021

@martinaju Ano ovitrelle som si pichala 16.04 o 18:00h a vklad bol 23.04 modlim sa a verim boha ze to vislo.Neviem opisat ten pocit vomne zeto vislo neviem vysvetlit

martinaju
29. apr 2021

@adriana_dg určite to bude dobre 🙂

adriana_dg
autor
29. apr 2021

@martinaju no dufam dakujem za krasne pozbudenie

nafka0483
29. apr 2021

@adriana_dg Zopakuj mama test a z ranneho mocu ;) drzim palce

adriana_dg
autor
30. apr 2021

@martinaju No ahoj moja Dnes zase to iste prikladam foto.Lemze celu noc som nespala pre bolesti klbov do 3 a o 6 som si spravila test a taki isti visledok ako vcera

adriana_dg
autor
30. apr 2021
martinaju
30. apr 2021

@adriana_dg skus ešte zajtra idealne je obden testovat. Ono môže sa stať, že to je biochemicke alebo len pomalšie rastie hcg. Držím palce 🤞🏽🍀

adriana_dg
autor
30. apr 2021

Tak asi ten Ovitrell nebude ked trva lem 10 Dni

adriana_dg
autor
30. apr 2021

No zienky co vi nato ???? Teraz spravene moze to byt falosne alebo este ten ovitrell

martinaju
30. apr 2021

@adriana_dg nie nebude zo ovitrelle uz včera to nebol určite ovitrelle. 13 ani 14 den od pichnutia za mňa určite by to nespravil ani takú čiarku ako si mala včera

adriana_dg
autor
30. apr 2021

@martinaju dakujem moja ani si nevies prectavit aka som zrusena ale si myslim ze digitalni test bi nerobil falosne

martinaju
30. apr 2021

@adriana_dg falošny určite nie je. Zatial to vyzera dobre tak držím palce nech hcg pekne rastie a nech testy tmavnu 🤞🏽🤞🏽🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre