Snažíme sa 2 roky a menzes mi mešká 10 dní

michaela288
9. feb 2023

Ahojte,mám otážočku na vás ak sa s tým niekto už stretol už som zúfalá, s manželom sa snažíme už 2roky a stále nič, meška mi menzes 10dní a stále mi neprišiel posledné dni ma pobolieva v podbrušku,test som si robila ale stále tam je ako keby len slabulinká druhá čiarka,môžem byť tehotná alebo je to iný problém??

veronikaszabova
9. feb 2023

@michaela288 daj sem foto testu.

biaa
9. feb 2023

@michaela288 odfot nám test 🙂)

mesiacikluna
9. feb 2023

ja by som asi šla na gyn...

michaela288
autor
9. feb 2023

@veronikaszabova @biaa tento test som si robila akurát dnes cez deň, a tie predtým som si neodfotila 😪

veronikaszabova
9. feb 2023

@michaela288 ved je negativny

biaa
9. feb 2023

@michaela288 negatívny žiaľ gyn ti nič nepovie nič neuvidí až v 6+tyzdni jedine krvné testy ale ak ti tento vysiel negatív tak aj krvné budú negatív :(

michaela288
autor
9. feb 2023

@veronikaszabova ano dnes mi tak vyšiel ale na teste som videla predtým takú slabučkú čiarku a teraz mi vyšiel takto myslite si že na tento tehotenský test sa môžem spoľahnúť ? Že som sa zbytočne tešila 😒😒

michaela288
autor
9. feb 2023

@biaa ďakujem za radu, zajtra zbehnem k doktorovi a uvidím, zas som sa asi tešila predčasne

veronikaszabova
9. feb 2023

@michaela288 kolko si od ovulacie?

michaela288
autor
9. feb 2023

@veronikaszabova približne od 20teho januára

biaa
9. feb 2023

@michaela288 neni zac verím že sa vám podari 🙂 veľa krat pomoze na to nemyslieť nechať to tak 🙂 viem že ja som bola cca po 2 týždňoch u doktorky ako mi meskali MS a veavela že nič neuvidí jedine krvný ale keď mi po 12 dnich vysli dva dni po sebe ráno negatívne tak že nič z toho. Len mne to koľko krat meska aj cely mesiac tak potom človek nevie na čom je🤭

veronikaszabova
9. feb 2023

@michaela288 tak to uz by si mala test pozitivny.

tinkavvv
9. feb 2023

@michaela288 test je negativny.

2 roky su dlha doba. Aj to riesite s lekarmi?

michaela288
autor
10. feb 2023

@biaa áno chápem,len to sa obávam že mám tie bolesti miestami v podbrušku

michaela288
autor
10. feb 2023

@tinkavvv ano viem že dlhá doba preto je to ešte horšie, pravdaže riešili sme to už, sme obaja v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre