Slabá druhá čiarka na teste po 10 minútach

babulka000
1. júl 2013

dneska som si robila tehotensky test a visiel mi negativni aspon som si to myslela po 10 minutach kuknem nanho a nadych slabej ciarky je viditelny aj ked len ako duch ale je tam ... tehotna mozem byt asi tak max tyzden ...podla vas fakt som tehotna ?

petula8
1. júl 2013

ak si si neni istá tak vyskúšaj ešte jeden test.

babulka000
autor
1. júl 2013

zabudla som dodat ze aj na druhom teste co som si tiez dneska kupila a ina znacka testu je tiez slabulinka ciarka ale este slabsia ako na tom z dm ... a citala som na internete ze gynekolog len niak 2-3 tyzdny vie potvrdit tehotenstvo

petula8
1. júl 2013

ked pôjdeš ku gynekologovi tak ten ti zobere krv a vtedy to zistí

babulka000
autor
1. júl 2013

takze kebyze zajtra by som sla ku gynekologovi je dost zarucene ze by mi uz vedel povdedat ze som tehotna vsak ?

petula8
1. júl 2013

krv by ti mal zobrať a podľa výsledkov ti povie určite. Neviem ti povedať za koľko dní bude mať výsledky, možno 4 dni, to sa ho opýtaj.

babulka000
autor
1. júl 2013

velmi pekne dakujem ! urcite tam skusim takto si aspon budem ista na 100%

petula8
1. júl 2013

nemáš zač, a dúfam, že si tehotná je to fakt nádherný pocit. Prajem ti to.

babulka000
autor
1. júl 2013

dakujem aj ja dufam 🙂 potesilo by ma to 🙂

simik2309
1. júl 2013

Ja som mala taku uuuplne slabulinku ale asi az po polhodke a teraz uz mam len 55 dni kym pride drobec..:D

simik2309
1. júl 2013

@babulka000 Tak ti mozem zablahozelat cakas babatko, aj som mala to iste... niektore testy su menej citlive a ukazu tu slabulinku ciarocku az po case ale ked uz je tam tak uz bude len a len silnejsia..:D

babulka000
autor
1. júl 2013

to vazne ? tak je to mozne ze aj ja by som bola tehotna ? 🙂 no uvidime ... zajtra rano alebo v stredu najneskor pojdem ku gynekologovi

simik2309
1. júl 2013

@babulka000 jasneee, mne este menzes ani nemeskal a uz som vedela ze som tehotna... mala tolko testou na zaciatku som videla ciarocku len ja a vedela som ze je tam a neskor uz bola len a len silnejsia... a teraz..:D takze drzim palceky treba na seba davat pozor a potroske sa uz tesit...:D

babulka000
autor
1. júl 2013

ja ten test este stale studujem ! 🙂 kukam furt nanho a vidim tam tu slabu ciarku uz som si zacala aj hovorit ze ju len chcem vidiet alebo si to namyslam ale mam divny poct v bruchu taky tlak a zdurene prsia mestruacia meska den a pol zajtra rano ked nedojde taham k doktorovi .. a dakujem za radu som dufala ze sa niekto najde s podobnou situaciou

simik2309
1. júl 2013

@babulka000 ja som vyskusala inu znacku tehotenskeho testu a ten mi ukazal uz potom taku ciarku az mi skoro oci vypalila..:D som sa vytesovala..:D takze urcite treba ist ked je to uz tak ze meskaju uz by to mal aj na sone vidiet..:D som zvedava daj vediet ako si dopadla..:D

babulka000
autor
1. júl 2013

jasne urcite dam 🙂 ako sa poznam nevidrzim a uz zajtra pojdem k mojmu lekarovi a este raz diky 🙂 idem si asi lahnut zajtra sa ozvem 🙂 ahoj

kiki68
1. júl 2013

odcitavat testy po limite neni dobre,to poda vacsinou taketo nieco, 10 minut je dost dlha doba,to tam uz aj mne vysli dve ciarky,alebo s ato raz komplet rozmazalo...takze bud dalsi test,alebo gynekolog.

lenka07
1. júl 2013

@kiki68 mne sa druha čiarka ukázala asi po minute aj keď slabučká ale bola tam 🙂
Ale bohožial sa moja radosť rychlo skončila potratila som v 10tt /zamlknuty potrat/ ale nevzdavam sa musim bojovať aj premoje tri deti čo tu mám a aj anjelika v nebičku .

kiki68
2. júl 2013

@lenka07 Ked tam je po minute to je ine, ale ked tam je po 10 minutach to uz je take,ze kupit radsej druhy test,nech sa clovek netesi. Ja som tiez mala MA 8TT,takze viem Ta pochopit...Musime bojovat,ved sme silne zeny a dufam,ze aj buduce maminy 😉

martinazvo
2. júl 2013

ahoj, mne vsetky tie prve testy vyskakovali az po cca. 20-30 minutach... az posledne boli rychlejsie...a pozri, koncim 2.trimester 😀

lulkala
6. aug 2013

@martinazvo
...ja som citala na testoch ze neodcitavajte vysledky po viac ako 5 minutach...po pol hodke som tam mala druhu ciarocku, neukazuje to vzdy po tych dlhsich minutach? ako nejaka kontrolna???
@simik2309

martinazvo
6. aug 2013

@lulkala no ja som to tam tiez citala, ale vela kockam vyskakovala ciarka az po dlhsej dobe, nie hned...

lulkala
6. aug 2013

@martinazvo aha..takze aj ak mi vyskocila tak nekoro tak mozem byt tehu?? s tym som neratala..potesilo by ma to, ale ked na to upozornovali,- neodcitavat, tak som tomu nevenovala pozornost

martinazvo
6. aug 2013

@lulkala no nechcem Ti davat plane nadeje, ale kuk vyssie na moje ciarky - VSETKY vyskocili az tak neskoro ako tam aj pisem a vidis, synacik ma uz tak riadne v brusku kope a zacinam 8. mesiac 🙂 drzim palce!

lulkala
6. aug 2013

@martinazvo gratulujem a velmi pekne sa bude volat, mam rada to meno, kazdy chlap co sa tak vola je sympos 😉 ... uvidim, spravim test aj neskor 🙂 a bude to jasne ... 🙂

simik2309
6. aug 2013

@lulkala neviem ti povedat ale moja skusenost je taka ze mi ukazalo tu druhu ciarku po dhsej dobe aj pri prvom aj pri druhom a tiez aj mojej segre aj kamoske.. ale je to asi individualne aby som zasa neklamala.. ved ono sa to casom prejavi..:D

exotka444
15. máj 2019

Vidíte tam druhu čiarku dievčatá? Ci si len namyslam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre