Poslednú menštruáciu som mala v auguste. Môže to byť tehotenstvo?

rebeka2310
9. okt 2023

Posledná menstruacia bola v auguste od vtedy nič ale ešte predtým som mávala vždy dajaký problém dostať menzes.. na čas a včera som si spravila teho.test druha čiarka veľmi slabučká :( malý ste to niektorá?

anjelicek26
9. okt 2023

Ked ti tak dlho meska MS, mali by byt kolajnice... chod k lekarovi. Kludne moze byt mimomaternicove alebo cysta, fakt necakaj a chod... ano mohla sa len posunut ovu, ale ak nie? Radsej na istotu.

akiana
9. okt 2023

@anjelicek26 Moze mat stale slabu ciarku, ked ma nizke hcg, ale tiez by som isla k lekaovi

nikpa
9. okt 2023

@rebeka2310 mešká menzes+slabá čiarka= 99% tehotenstvo 🤷

rebeka2310
autor
9. okt 2023

@nikpa
Mam obavy dnes aj bolesti v podbruchu a malinke špinenie neviem co to je mam pochybnosti gyn.poradil že veľa pacientiek to mava.

akiana
9. okt 2023

@rebeka2310 Pozri sa, slabu ciarku by si nemala, keby si nebola tehotna. Normalne sa objednaj ku gyn. a budes to mat aj oficialne.

rebeka2310
autor
9. okt 2023

@anjelicek26 ďakujem určite zájdem

rebeka2310
autor
9. okt 2023

@akiana asi áno skúsim ešte dajaký test a budem istejšie ale čo keď neukáže?

akiana
9. okt 2023

@rebeka2310 to budes riesit potom, ked neukaze. O to viac by som isla k lekarovi, coho sa bojis? Tehotenstvo nie je chripka, ked si, co asi si, tak to skor ci neskor budes musiet riesit.

rebeka2310
autor
9. okt 2023

@akiana áno objednám sa a zájdem ďakujem pekne za rady 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre