Po slabej čiarke na tehotenskom teste bol ďalší test negatívny. Máte s tým skúsenosti?

claudik98
11. júl 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať, možno máte s tým niektorá skúsenosť. Mešká mi menštruácia štvrtý deň. Pár dní pred tým ako mi mala prísť ma týždeň každý jeden deň pobolievalo brucho tak 2-5-krát za deň. Jeden deň ma boleli kríže a do ďalšieho ráno mi bolo nevoľno. Urobila som si test a bol negatívny. Na druhý deň teda predvčerom som si robila test cez deň a mala som tam druhú tenkú slabú čiarku. Tak som test zopakovala včera ráno, nuž žiadna ani slabá čiarka tam nebola.
Ani by som to neriešila, že mi mešká 4 dni, keby sa nepokúšame o bábo.

Máte s tým skúsenosť ? Že bol jeden test negatívny, ďalší so slabučkou čiarkou a nasledujúci opäť negatívny ? Môžem byť tehotná len mám dať tomu čas?

A nakoniec môžem otehotnieť aj keď to nebolo cez ovuláciu (plodné dni) ale po, týždeň pred menštruáciou?

Ďakujem.

pininka
11. júl 2018

Su to len testy,mozu sa mylit. Skus si kupit ten clearblue,alebo este pockaj par dni. Niekomu ukaze az neskor.

shilla23
11. júl 2018

@claudik98 ahoj ano mam s tym uz teraz druhy krat skusenost ale idem ti vysvetlit prvu.. ja som mala vela duchov a staci pozriet ci ten tvoj duch nebol citlivejsi test ze ten ti hcg zaevidoval a ten druhy nemal taku citlivost tak ti nezaevidoval..a aky mas cyklus? Testy z mocu niesu moc spolahlive pokial si v skorom zaciatku..

shilla23
11. júl 2018

@pininka ja som 10den co mi meska vsetky testy negativne aj clearblue priznaky by boli akurat nerozumiem lebo doteraz vzdy presne ako hodinky a minuly mesiac sme sa dva krat pokusili a to cez neplodne dni . Lenze druhy krat to bolo den pred menstuaciou a ta nedosla dnes je to 11-12 den od "oplodnenia" a testy negativne

pininka
11. júl 2018

@shilla23 mne sa to tiez raz stalo, nakoniec som dostala az po vyvolavacke.

shilla23
11. júl 2018

@pininka nespolieham nato ze som ale nieje to nahoda ze do teraz nic kym sme nesli "naplno" a zrazu meskaju "bezdovodne"?

deti95060810
11. júl 2018

@shilla23 napr. stres...

shilla23
11. júl 2018

@deti95060810 nemala som stres praveze.. ja uz ozaj neviem ..

zorilka
11. júl 2018

Podla mna nadej stale je 😉. Ten dnesny mohol mat uplne inu citlivost (nizsiu) a este nemusel zachytit ciarku. Treba testovat s tym istym druhom a vzdy o dva dni (hcg totiz stupa obden).

danina09
12. júl 2018

este by som testovala tak ako ti baby povedali. testy nemuseli byt rovnake

michaella94
12. júl 2018

Ako boli písané ten pozitívny mohol mať vyššiu citlivosť...alebo môže byť ísť o biochemické tehotenstvo čo verím že u teba to nebude
....

claudik98
autor
12. júl 2018

@michaella94 biochemicke ?

danicabbb
12. júl 2018

@shilla23 alebo cysta mne koli nej meškali skoro 3tyzdne ak ti do nedeke neukáže test treba ísť k dr

nela6
12. júl 2018

@claudik98 biochemické, vpodstate velmi skorý potrat, ktory sa prejavi len akoby menštruácia cca dva tyzdne po tom co sa stane... Silne testy ti stihnú ukázať, ze si bola tehotna a potom dalsi test je uz negativny

shilla23
12. júl 2018

@danicabbb hej hej v pondelok pojdem ku mudr ked nepride ..

ukulela
12. júl 2018

@claudik98 ak si sledujes ovulaciu, si si istza, kedy si ju mala a rovnako si si ista, ze nechraneny styk bol az po plodnych dnoch tak si nemala ako otehotniet.

hennyinnsbruck
12. júl 2018

Alebo je to biochemicke... Alebo ta tenka ciarka bol len kanalik(Foto by bodlo) tym padom negat test.... Skus o par dni dasli test drzim palceky

claudik98
autor
13. júl 2018

@ukulela vždy je šanca otehotnieť a nemusí to byť pravidlo, že len cez plodné dni, robila som si test včera aj dnes ráno a stále mi tam ukazuje čiarku slabú, krámy nechodia meškajú už 6 dní. Bruško pobolieva občas počas dňa také kŕče mám... keby som mala otehotnieť z dňa keď som mala plodné dni a mali sme styk snažili sa ..tak tým pádom by to bol už dvadsiaty druhý deň od oplodnenia ....v pondelok pôjdem k dr a vidím 🙂

claudik98
autor
13. júl 2018

@hennyinnsbruck videli ich už dve mamičky a jedna je dvojnásobná mama a že vraj som podľa nich. Ale nebudem sa tešiť zbytočne dopredu uvidím.

shilla23
13. júl 2018

@claudik98 kup si 10tkovy test ten je najcitlivejsi ..

hennyinnsbruck
13. júl 2018

@claudik98 ah ok. Tak drzim palce aby boli pekne //

petronelka77
13. júl 2018

skus pridat foto testu 🙂

liptakova123
13. júl 2018

Dobre vecer zienky mam skoro dva tizdne do menstruacie ale citim sa niejako blbo som stale unavena silne bolesti hlavy a mam iny cuch urobila som si clear blue test no neviem co di mam mysliet poslem Toto Dakujem za kazdu radu

liptakova123
13. júl 2018
claudik98
autor
18. júl 2018

@liptakova123 to je negatívny test:/

claudik98
autor
18. júl 2018

Ahojte žienky, takže tehotenstvo prebehlo ale stále chodím k doktorke na krv a na ultrazvuk, stále nič nie je vidieť a mám veľmi málo HCG hormónu v krvi. Takže stále sa to len sleduje, dnes mi opäť bude volať skrz dnešný odber krvi či sa to zlepšilo :/ .
Stále verím, že sa to podarí a bude to rásť.

shilla23
18. júl 2018

@claudik98 silno ti drzim palce neboj babo vydrzi . Nic nieje stratene len tomu musis verit a nestresovat sa hlavne 😊😊
@liptakova123 a naco si robis tehotensky dva tyzdne pred menstruaciou ? To je velmi skoro a zbytocne sa sklames.. aj keby si bola tak ti neukaze neries to az kym ti nebude aspon dva dni meskat to uz by ti malo ukazat

anielicek009
4. sep 2018

@liptakova123 mamicky maju pravdu to je nagativny test :(

gabca295
20. sep 2018

@claudik98 ahoj ako si dopadla??

claudik98
autor
20. sep 2018

@gabca295 ahojte, už je dávno po tom, vydržalo to dva týždne a na svoje narodeniny som podstate mala spontanny potrat ....nebolo to normalne tehotenstvo nestihlo sa to nejak uchytit no ... :/ ale už som s tým uplne v pohode 🙂

gabca295
20. sep 2018

@claudik98 to mi je ľúto. A bola si aj na kyrete?? Snažíte sa ďalej???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre