Patrí to medzi príznaky tehotenstva?

15. júl 2022

Ahoj,
pred vyše týžďnom ma začalo bolieť brucho, bolelo dva dni, do toho ma začali bolieť krížé a nakoniec už viac ako ten týždeň ma bolí hlava a k tomu menšie závraty. 😶

Patrí bolesť brucha, krížov, dlhodobá bolesť hlavy a závraty do príznakov tehotenstva? 🤔

O bábo sa snažíme ale nesnažíme, nechávame to na náhodu, MS má prísť až za 6 dní. 😌

Mali ste niektorá podobnú situáciu a nakoniec test vyšiel pozitívny? 🙂 (testovala by som až ak by meškali ale tá zvedavosť mi nedá pokoja ) 😀

autor
15. júl 2022

A ešte som zabudla spomenúť, že ten týždeň chodím o dosť častejšie na WC 🙂

sudocek
15. júl 2022

Veď si urob test a uvidíš.

vani190493
15. júl 2022

@sudocek nech urobí až po týždňovom meškaní

poslednepogo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
au1994
15. júl 2022

Vieš, ono to môžu byť príznaky tehotenstva a nemusia. Stopercentne ti to tu ale nikto nepovie a ak nechceš byť zbytočne sklamaná, nerob unáhlené závery, počkaj si, kým ti bude MS meškať a vyjdu ti na teste dve čiarky. Ak ti tu baby napíšu, že to sú príznaky tehotenstva a ty sa začneš tešiť a potom ti MS príde, budeš zbytočne sklamaná.

deti95060810
15. júl 2022

ja som takéto príznaky ako si popísala nemali ani pri jednom tehotenstve..

zuzsat
15. júl 2022

Mozes skusit test. Mne ukazal na 20dc ducha uz... Ale castejsie mocenie nie je priznak tehotenstva 🤣 skor prechladnutia od spodu...
Tehotne zeny castejsie chodia na wc lebo babo im tlaci na moc mechur. Tebe nema co tlacit aj keby si bola tehotna. Ja som v 12tt. Babo ma 5cm a nechodim viac na wc ako inokedy.

ls56
15. júl 2022

Ono je to tazko povedat podla priznakov…je tu mnoho zien co si myslelo (vratane mna) ze ide dostat menstruaciu,lebo zakazdym ked ju dostali,tak mali presne take priznaky a nakoniec to bolo tehotenstvo. Takze tazko povedat,mozu to byt priznaky menstruacie ale aj tehotenstva.

autor
15. júl 2022

@ls56 nikdy ma zatiaľ pred ms ani počas ms kríže neboleli, zvyčajne sa mi len zväčšili prsia a bolelo podbruško, ale radšej by som bola ak by to boli priznaky tehu 🙂

autor
15. júl 2022

@zuzsat a práveže ja som tu dosť čítala o tom, že ženy mali príznak, že chodili o dosť častejsie na wc a neskôr zistili, že čakajú bábo..ale áno nevylučujem možnosť, že by som niekde prechladla 🙂 najlepšie urobím ak sa objednám doktorke
P.s gratulujeeem, nech sa darí a hlavne nech všetko dopadne tak ako má 😊😊

autor
15. júl 2022

@deti95060810 tiež som z toho trošku domotaná, keďže som čítala, že jednu boleli kríže, druhú zasa bruško, ďalšia chodila stále cikať a inú zasa sprevádzala dlhodobá bolesť hlavy 🙂

autor
15. júl 2022

@au1994 nemám v pláne testovat sskôr ako by mi meškala ms, nejako sa nesledujem len tieto veci čo som popísala som nedokázala nijak odignorovať keďže to boli celkom dosť silné bolesti, len zo všetkého pretrváva bolesť hlavy a len časťejšie cikanie 🙂

autor
15. júl 2022

@sudocek jasne som napísala, že testovať skôr ako meškajúca ms sa neopláca, pýtala som či dané veci patria k príznakom tehu 🙂

veronikaszabova
15. júl 2022

Ak by si mala uz tehotenske priznaky, tak test by si mala poz., Takze kludne testuj

zuzsat
15. júl 2022

Uprimne ja ta nechapem preco neskusis ten test ak sa teraz citis inak ako obvykle. Pisala som ze ja som testovala na 20dc pozerala som to tak testovala som na 24dc (10dni od tutu-mutu kedy sa asi zadarilo) a to len preto ze som 3 dni mala rano po prebudeni taku kyselinu ze som myslela ze sa pogrcam.prvy krat som si povedala ze som na veceru asi nieco zjedla ale potom som si davala pozor a aj tak mi bolo blbo.urobila som test a tam uplne mini dusik.kazdy den bol silnejsi 🙏 na 29dc ( nemeskalo mi lebo mavam 31-33dc) sim bola uz na krv na hcg.

autor
15. júl 2022

@zuzsat lebo sa bojím toho sklamania, testovala som už xy krát pretože som zakaždým našla nejaký príznak a zakaždým negatívny (nehovoriac o tom že mi skoro každý druhý mesiac meškala) len teraz sú tie (teda ak sa to považuje za príznaky) príznaky iné ako doteraz. Bez ochrany fungujeme uz viac ako dva roky, z toho rok som testovala/sledovala plodné dni. Vyšetrenia sme mali obaja v poriadku ale stale sa nedarí. Preto sme si povedali, že to nechame tak, buď sa podarí alebo to začneme riešiť inou cestou. Len ma prekvapili tie bolesti, a nikde som sa nedočítala, že by to mohlo mať niečo spoločné s tehotenstvom (teda všetky moje príznaky v jednom)

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzsat
15. júl 2022

@jabadabadu no mne zacali priznaky asi tyzden po vrznuti 🤷 myslim, ze ked zena pozna samu seba vie zistit ze proste nieco je inak ako obvykle

zuzsat
15. júl 2022

@jabadabadu pravdepodobne sa mi vtedy zacalo tvorit hcg 🤷

autor
15. júl 2022

@jabadabadu nič neskúmam, zo všetkeho čo som napísala zostalo len bolenie hlavy a sem tam závrat. Všimla som si to pretože to celkom dosť bolelo, inak žiadne skúmačky nerobím, jediné čo som chcela vedieť či aj takéto stavy patria alebo sa vyskytujú ako príznaky tehotenstva.. ak by som skúmala tak by to vyzeralo celkom inak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre