Neskutočná bolesť pŕs

94
4. feb 2013

Ahoj som 23DC a od ovulácie 14 DC ma strašne bolia prsia. Nemôžem ani spať. Niekedy ma zvykli bolieť ale len 1-2 dni počas menštruácie.
Mám polycystické vaječníky a tento mesiac som prvý na clostile, pregnyle a teraz beriem duphaston. Vajíčko narástlo aj prasklo a aj snaženie bolo intenzívne.
Môže byť tá boleť od liekov? Alebo môžem dúfať v dve čiarky? Testovať je ešte skoro.

livocka21
4. feb 2013

hmmm mozne je jedno i druhe....pockaj este tyzden...drzim palce 🙂

rachel36a
4. feb 2013

@94 podľa mňa to nie je z liekov, teda aj mňa po clostile a pregnyle boleli prsia, ale po 14 dňoch už to nebolo od liekov, ale zase každá sme iná... 14 deň po ovulácii??? test si nekúšala, mňa vždy ked som tehotná tak zhruba od toho druhého týždňa od oplodnenia neskutočne bolia prsia...14DPO je už dostatočne dlho na testovanie

94
autor
4. feb 2013

@rachel36a nezrozumitelne som to napísala....ovu som mala na 14DC takže som 9 dní od ovu a to je asi skoro nie? nechcem už šaškovať s testami.

rachel36a
4. feb 2013

@94 jááááááááááj, tak to ešte chvíľu počkaj, ale to už by nemali robiť liekyy... ale zas ako hovorím, každá sme iná... tak držím plčeky nech to dopadne na jednotu... ja už testy nekupujem, ja to vždy do dvoch týždňov poznám....

billam
4. feb 2013

@94 no myslim, že ziadna z nás nie je vestica 🙂

94
autor
4. feb 2013

@billam veď ja vie 🙂

julka82
10. máj 2013

@94 ahojky, myslim ze aj ty si brala inofolic. Ja prvy mesiac a tiez ma strasne bolia prsia od ovulky. Je to sice 4ty den, ale tak uvidime. Okrem toho ma boli aj prava strana podbruska. Aj sportovat som radsej prestala. Som zvedava ci to je len ten inofolic alebo nieco ine 😉

simkamatko
15. mar 2017

Ahoj baby mam taky problem silne bolesti prs a problem s muzskymi hormonami mam ich viac stretli ste sa tym viete mi poradit?menstruacia pride na cas a nou problem nemam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre