Negatívne testy a meškajúci menzes

kika2222222222
14. dec 2013

Ahojte mala som nechránený styk 21.11.2013. Okolo 2.12.2013 som mala dostať menzes. Nedostala som menzes a 5.12.2013 som mala ďalší nechránený styk. Urobila som si tehotenské testy a boli negatívne. Taktiež som si urobila tehotenský test 11.12 večer aj 12.12. ráno ( rôznymi druhmi testov ) a boli negatívne. 13.12. som bola u gynekológa a ten na sono a prezeraním ma nič nevidel, len trocha zdurené vaječníky. Nechal to otvorené či som tehotná. Môžem byť tehotná???

kika2222222222
autor
14. dec 2013

A dokonca mi pichol vyvolávačku. Tak uvidím, mala ste niektorá s týmto takéto skúsenosti?

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
14. dec 2013

@kika2222222222 Takýchto a podobných otázok sú tu stovky! Ja už to fakt nechápem. Nevieš to Ty, nevie to gynekológ, tak akú odpoveď čakáš tu??? Ak CHCEŠ, aby si bola tehotná, tak to onedlho aj tak zistíš. A ak NECHCEŠ, tak nemaj nechránený styk. 😠

katka1981
14. dec 2013

Lekar je asi mudrejsi, hlavne to sono. Preco ti nebral krv? Mozno sa mylim, ale ja by som si ako prve dala zobrat krv, podla mna tie vysledky su smerodajne. Kedze si tehotenstvo neplanovala, usudzujem tak podla pichnutej vyvolavacky, tak si treba davat vacsi pozor, ine ti k tomu neporadim. Tehotna byt nemusis, skor by mal vediet o tom viac tvoj partner, co robil. Ale ak by si otehotnela 5.12. na sone asi dr. nic neuvidi. A ak ste mali nehodu, mala si si dat tabletku po, vyvolavacka nie je riesenie.

katka1981
14. dec 2013

@fidka79, @h2, vy ste to vobec nepochopili. Tu je najvacsie percento fundovanych osob na takuto odpoved. A s tou golou, nikdy nevies. Najvyssi cas, aby sme si taku kupili. Ved aj v novom roku sa nam zide. 🙂 Ako prve by som sa jej spytala, ci bude na Vianoce sneh 😀

mima4
14. dec 2013

no ja odporucam ti robit si teraz kazdy den 2 tehotenske testy, rano o siedmej a poobede o piatej a to az do 31.01.2014. Pokial ani jeden z tychto testov ti neukaze dve čiarky, nie si tehotna.

@kika2222222222

martinkatinka
14. dec 2013

@kika2222222222 keď máš nechráneneý styk, tehotná byť môžeš... a nevytváraj duplicitné témy, spýtaj sa v téme Môžem byť tehotná?

linda20111
14. dec 2013

@kika2222222222 Tehotna byt mozes, ale aj nemusis.. Zvykol ti aj predtym menzes meskat? Testy na zaciatku tehotenstva nemusia nic ukazat, preto mal doktor zobrat krv na vysetrenie a nie pichat hned vyvolavacku. Ja sice niesom lekar ale toto je logicke podla mna, ale asi mu viac poistovna preplati za vyvolavacku ako za odber krvi. Pockaj este par dni a uvidis.. Kup si test trojbalenie a testuj o niekolko dni neskor.

agikaku
24. nov 2018

@kika2222222222 Prosím, iba sa chcem spýtať, či ste bola vtedy tehotná. Mám totiž ten istý problém, ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre