Najskôr dve, potom jedna čiarka na tehotenskom teste

adulkamit
13. jan 2013

Posledná mrcha 20.11.´12; únava, bolesť v podbrušku, naliate ubolené prsia, nauzea. Test som si robila v piatok, zobrazili sa mi dve //. Tá druhá bola slabšia. Taktiež som v piatok navštívila gynekológa a ten nevedel podľa polohy krčka jednoznačne potvrdiť tehu. Ďalšie dva testy som si robila dnes a mala som len jednu čiarku. S tým, že dnes som nerobila test s ranným močom. V utorok idem na ultrazvuk a vyvolávačku... 😒

adulkamit
autor
13. jan 2013

Tak teraz ako?

junovka
13. jan 2013

@adulkamit bud si tehu, alebo mas hormonalne problemy- stitna zlaza.

adulkamit
autor
13. jan 2013

@junovka Ach jaaj...

haleluja123
3. mar 2014

Tiez sa mi na jednom zobrazili dve silne ....a na dalsich styroch len jedna 😒

beus15
3. mar 2014

Mne tak isto pár dní pred menzesom som si robila dva testy a tiež dve čiarky ukazali. jedna bola pravdaze slabšia. uz som si myslela ,ze som tehotna.O tri dni som si spravila dalsie testy a boli negativne. tak ja uz neviem ako to mam chapat.Teraz mi meska menzes 5 den.co mne zvykne niekedy len 3 dni meskat alebo o 3 dni skor.ale 5 dní mi nezvykne meskat.Dnes som si robila jeden test ktory mal citlivost len 25,lebo som si nevsimla ze mi taky dava v lekarni. Vzdy pytam ten najcitlivejsi ale teraz som na to nejak zabudla.Volá sa Barbara.nikdy v zivote som taky nemala.A bol negatívny! A my sme sa aj snažili o bábo začiatkom februara....tak len možem čakať,či som alebo nie.

maribell
3. mar 2014

jedine asi lekar povie co a ako

ukulela
3. mar 2014

baby, ja som mala dva dni po vynechani menzesu test negativny.(a to som mala z tych citlivejsich testov - aspon tvrdili) pozitivny mi nabehol az o tyzden - takze podla mna to s poctom testov aj rychlym testovanim este pred vynechanim ms silite ... treba klud a pockat. vsetko dobre dopadne. ajked zaza chapem, ze sa tesite a chcete vediet co a ako najradsej hned 🙂 ja som na dve ciarky cakalarok apol - ale testovala som sa za cely ten cas len 4 krat (aj s dvoma spominanymi pripadmi 🙂 a prvy krat to tiez bolo pozitivne, no o par tyzdnov potrat. takze nebojte, ta spravnai info pride, ked bude ten spravny cas.

haleluja123
3. mar 2014

@beus15 mne menstruacia meska uz dve mesiace jedeen test silne pozitivny a dalsie negat.....nechapem RADCEJ TREBA FAKT SKOCIT K DOKIMU 😒

beus15
3. mar 2014

@haleluja123 vies ale menzes moze meskat z viacerych dovodov.Na tvojom mieste by som už dávno išla.Ved by mi to nedalo,že čo to može byť.Nikdy nevieš,že čo presne a lepsie je to vediet skor ako neskor.Držím ti palčeky,aby si nemaala nič vážne 🙂 kazda zena je ina a niektore maju vzdy problemy s menzesom.Ja mam tak v pohode menzes s krčami, 😀 ale mne nezvykol meskat 2 mesiace.Preto treba íst k lekarovi a nenechat taketo veci len tak.Len ja som teraz zvedavá,či som v tom alebo nie.Ja si ešte počkám troška.Však čo mi inè ostáva 🙂 Potom si kúpim ďalší testík.... 🙂 A testy sa mozu hocikedy mylit.Tak chod radsej k doktorovi a budes mat aspon uz istotu,ze co to je.On ti povie.

beus15
3. mar 2014

@ukulela ja som hlupa ze som si skorej robila tie testy,ach... ☹ Ked mi zajtra nedojde menzes,tak to bude 6 den meskania.Tak mám este trosicka pockat?? Lebo dnes ráno som si robila ten 25-ový a nic ☹ Ja akoze ani moc netuzim po babatku.Akoze chceme s priatelom,ale tak si vravíme,že ked sa podari tak budeme len radi 🙂 My sme len tak skusali ci sa zadarí a potom par dni po sexe som mala 5 dní špinenie take slabunko hnede.tak som o tom citala ze to moze byt to uhniezdovanie.Potom 2 dni pred menzesom som mala take krce v podbrusku ako pri menzese.Tak som si myslela ze dostanem a nic.dva dni trvali tieto krce,ale oni boli take ze same vzdy presli za par minut.A pri normalnom menzese ma takto neprestane bez tabletky boliet brucho.Tak som aj o tom citala ze sa mi moze roztahovat maternica,tak uz neviem co je pravda.Ja si uz len pockam na menzes ci pride. 🙂

ukulela
3. mar 2014

@beus15 nie si hlupa, len nedockava 🙂 krce pred terminom ms som mala aj ja (roztahovala sa maternica) k tomu ale aj velke napatie v prsiach. moje becka nafukli na riadne balony, ani spat som na nich nemohla 🙂
ono ak si len teraz vysadila tabletky, tak meskanie moze byt normalne, aby sa ti ustalil cyklus. ale ak sa vam to zadarilo na prvu supu, mozete si gratulovat 🙂 pockaj este 3-4 dni ak vydrzis a potom skus citlivejsi test. alebo ak chces mat istotu, pokojne po tyzdni meskania zavolaj a objednaj sa k lekarovi.

beus15
3. mar 2014

@ukulela tabletky som nikdy neuzivala 😀 bud sme to robili s ochranou alebo bez ochrany,ale tak ze sme si davali pozor 😀 A vo februari sme isli do plna len tak.som si myslela ze kolko ludi sa pokusa aj par mesiacov a tak aj my sne zacali 😀 To by bola sranda kebyze na prvy šup sa nam zadarí.Ale to si musim este pockat 🙂 A prsia mam take plnsie (tvrdsie) ale to som mávala aj pred menzesom vzdy 🙂 Ale teraz ma ani moc nebolia,len take vacsie sú a len trosicka pobolievaju.Pred par dnami mi vkuse stála jedna bradavka a bolela 😀 priatel sa tej bradavke moc tešil,že tak pekne stála hahaha 😀 😀

tinus999
5. mar 2014

Ahojte baby, ja som si dnes urobila zo zvedavosti test, je to ešte len týždeň pred MS, už mám boleste ako keby mi mala každú chvíľku dôjsť, predtým som bolesti mavala len v prvý dem MS,tak neviem, na teste duch ale veľmi,veľmi slabucky, myslela som ze si už namyslam že tam niečo je ale aj muž povedal že vidí...tak sa bojím či MS nedôjde keďže mám bolesti...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre