Myslíte, že som tehotná ?

mirka1311
7. apr 2021

Ahojte, dnes som si robila test a neviem či si len ja namyslan tú druhú čiarku, je veľmi slabucka, menštruácia mi mešká 5 deň, bolia ma prsia a mám kŕče v podbrušku ako by mala prísť menštruácia. Vychádzalo by mi to na 3 týždeň tehotenstva. Je to možné že by mi test ukázal tak slabú čiarku ?

magaret7
7. apr 2021

@mirka1311 ano si tehotná

katkami123
7. apr 2021

Vidím tam tu druhu čiarku aj ja. Aj pri tehotenstve sú kŕče akoby mala prísť menštruacia.

andy57
7. apr 2021

vidim druhu čiarku...

lienka.7
7. apr 2021

@mirka1311 ano.👍

breznica
7. apr 2021

Je tam

hrasocek12
7. apr 2021

Gratulujem 🥰

mikimi
7. apr 2021

Blahoželám 🥰

artemislix
7. apr 2021

gratulujem 🥰

pehavcek
7. apr 2021

Ja som mala taku slabu na 5 ty den tiez 🙂 o par dni zosilnela

sisimorko
7. apr 2021

Ahojte chcem sa spytat mens.som mala naposledy 23.2.dnes som mala na vysledkoch vyst.maternice 10mm ale HCG nizke hodnota2 mozem byt tehotna???za odpovede dakujem vopred

mamanadruhuu
8. apr 2021

@sisimorko hodnota 2 je ze tehotná niesi.. A nízka výstelka býva pred MS ešte treba počkať ja som to pri prvom tak mala malé hcg a výstelka nízko a o týždeň som už bola trhu ešte ma strasili s mimomaternicvym tehu

konikkon
8. apr 2021

@mirka1311 ahoj, ja som toto práve riešila. Prvých 5 dní meškania slabé čiarky, už som začínala mať obavy. Na 5.den ciarka takto zosilnela. Držím palce 🍀

lucyla38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka1311
autor
8. apr 2021

@konikkon dnes už takto ukázalo 🥰

jakoma
8. apr 2021

@mirka1311 neratas zle tie tyzdne tehotenstva? ratas od prveho dna poslednej mestruacie? (nie od ovulacie)..

konikkon
8. apr 2021

@mirka1311 krásna ciarka, gratulujem. Dúfajme, že k Vianociam budeme mat tie najkrajšie darčeky 💓

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre