Možné tehotenstvo bez príznakov?

2. okt 2020

Ahojte. Možno divná otázka, ale skúsim 🤗
Test som si ešte nerobila, myslím že týždeň po pohlavnom styku je skoro 🤷‍♀️
Môžem byt tehotná , ak mi mešká menštruácia, keby som mohla aj rohy stola okušem taká som stále hladná, keksíkov by som zjedla aj 10 za sebou 😂🤷‍♀️
bolesti v podbrušku nemám žiadne, mešká mi ešte len 3 dni ale pri prvom tehotenstve som to zistila hneď keď mi meškalo 2 dni 🤔 Som náladová, unavená, prsia ma nebolia.
Môže to byt tehotenstvo ?
Ďakujem ♥️

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
2. okt 2020

Pred tyzdnom sex, 3 dni meska - cize sex bol 4 dni pred menzesom?
Mala si vtedy ovulaciu??

veronikaszabova
2. okt 2020

To, co popisujes, nemusia byt priznaky ale len PMS

s_a
2. okt 2020

Týždeň po pohlavnom styku asi ťažko budeš mať príznaky.. možno ak by si čakala trojičky

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. okt 2020

Kedy si môžem urobiť prvý test ? Aby výsledok bol spolahlivy lebo veľa tu čítam že robili si baby test, negatívny a o pár dni už pozitívny 🤷‍♀️🤔🤗

autor
2. okt 2020

@s_a Ale ja sa v tom príspevku nepytam či môžem už mat príznaky ... Ja sa tam pýtam úplne niečo iné 😊

veronikaszabova
2. okt 2020

ANONYM : Este raz -- kedy si mala ovulaciu?
Nakolko ak si nemala ovulaciu 4 dni pred menzesom, zbytocne budes testovat

autor
2. okt 2020

@veronikaszabova Ja som si toto práveže neodsledovala 🤦🏼‍♀️😔 A preto neviem 😔

veronikaszabova
2. okt 2020

Kolko dnovy mas cyklus?
Ako dlhu mavas lutealnu fazu?

autor
2. okt 2020

@veronikaszabova Úplne od začiatku až po čistú vložku tak 6-7 dní ... Niekedy aj 5 dní se vším všudy ...

veronikaszabova
2. okt 2020

Ty chapes, co sa ta pytam?

Cyklus - od prveho dna menzesu po posledny den cyklu
Lutealna faza - od ovulacie po menzes

autor
2. okt 2020

@veronikaszabova Ne nepochopila som pretože som si nevšimla druhu otázku prepáč 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️
Tak 13-14 dni

autor
2. okt 2020

@veronikaszabova Ja sa tak do toho veľmi nerozumiem vieš tie fázy a cykly a tie skratky čo v príspevkoch píšu hocikedy baby 😔 Preto mne ke ťažké tak si vypočítavať všetko toto

veronikaszabova
2. okt 2020

13-14 dni mas lutealnu fazu? Ano?
A kolko dnovy mas cyklus?

thoughtfulweirdo
2. okt 2020

No ked nic o cykle nemas odsledovane, zostava ti len urobit test. Stoji 2€, to hadam mas 🙂 ked bude negativny, mozes o 3 dni zopakovat. Priznaky mozu byt tehotenstvo aj PMS. Nic ine ako test ti odpoved na otazku neda. Tehotna byt mozes, ale nemusis.

deti95060810
2. okt 2020

test si môžeš spraviť...aj 3 krát denne....prečo nie.
ja by som počkala s testovaním ešte aj týždeň, dva... načo sa hneď zbytočne plašíš...

autor
2. okt 2020

@deti95060810 Neplasim preto som napísala že test si urobiť je podľa mna skoro. preto sa pýtam či to mal niekto podobne.

noemikatka
2. okt 2020

Sprav si test a nemusis sa pytat otázky ktorým sama nechápeš 😬😷🙉

autor
2. okt 2020

@noemikatka Ja svojej otázke chápem ...

mariska1989
2. okt 2020

Myslím že nevieš toho veľa za prvé dĺžka ciklu znamená že keď dostaneš prvý deň ms je hneď 1 deň a počítaš to dovtedy kým príde ďalšia ms čo bežne býva kolo 28 dní ....na to že máš už dieťa by si čo to mohla vedieť . Za ďalšie týždeň po sexe asi ťažko .koľko dozadu si ešte mala sex? A ako vieš že ti mešká 3 dní?

hailey1
2. okt 2020

V kazdom pripade je na nejake vyrazne priznaky este velmi skoro 😄 ale ked ti meska MS tak si urob test a neries, ci mas chut na keksiky

tosomja
2. okt 2020

Takto, keď mavas pravidelnú menštruáciu. Tak tri dni pred menzesom by si nemala mať ovulaciu a tým pádom ani tehotná nebudeš. Ale ak ti mešká menzes, tak si test môžeš spraviť tak 10 dní od sexu a možno ti to potvrdi.
Alebo si sex mala aj v strede cyklu kedy bola ovulácia a vtedy ti test už ukáže. Tak urob test keď ti mešká, a budeš vedieť.

nevenka
2. okt 2020

Ja viem tak, ze od sexu 14 dni testovat. Ak netusi zena, kedy mala ovulaciu.

jeliz59
2. okt 2020

Fórum a dohady ti nepomôže....ani nikomu....len test a dr....nič iné...

juliatriscova
25. nov 2020

tak ako si dopadla? si tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre