Možné tehotenstvo

nina_20
25. dec 2023

Ahojte dievčatá. Obraciam sa na vás s prosbou o radu.
Už štyri dni mi meska menstruacia. Cyklus mam celkom nepravidelný, dlhší ako 30 dni.
S priateľom sa o babatako nesnažíme, preto sa aj chránime. Dnes je to štvrtý den čo mi menstruacia meska. No už asi tri dni mam pocit akoby som ju mala dostať. Silne bolesti brucha, výtok, únava, bolestivé prsia. A ona stále nikde. Posledný mesiac bol velmi náročný bola som nonstop v strese no ajtak nám strach. Myslite, že by som mohla byt tehotna alebo je to čisto z toho stresu. Ďakujeeem.

lubka_95
25. dec 2023

A tehotensky test?

medda_beda
25. dec 2023

Tehotenský test je odpoveď.A ťažko môžeš vedieť, že či ti skutočne mešká keď nevieš kedy bola ovulácia.Možno ti nemešká len ovulácia mohla byť neskôr.

nina_20
autor
25. dec 2023

@lubka_95 teraz pri meškajúcej som nerobila nakoľko som prišla k rodičom na sviatky, bývame v malom meste a nechcem ísť do lekárne kde ma každý pozna. Robila som iba pár dni pred očakávanou menštruáciou a ten bol negat

nina_20
autor
25. dec 2023

@medda_beda nerobila som

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina_20
autor
25. dec 2023

Je možné otehotnieť aj pri chranenom sexe s kondómom?

gejb
25. dec 2023

@nina_20 kúp si test za 2 eura, ocikaj a zistíš ci si tehotná. Jednoduche.

medda_beda
25. dec 2023

@nina_20 Tak jedine test ti odpovie a jasné, že je možné otehotnieť aj cez prezervatív keď praskne zosunie sa.
To by už mohol vedieť snáď každý kto sexuálne žije.
100% je len život v celibáte.

nina_20
autor
25. dec 2023

@medda_beda no Ved jasne. Ale človek vidi že nepraskol ani sa nezosuchol, keďže je plny

medda_beda
25. dec 2023

@nina_20 Tak možno ti ani nemešká.
Ja som zistila, že mi ovulácia môže prísť od 10 dňa cyklu do 20.
Takže cyklus nemám vždy 28dní.
Menštruácia mi chodí na 25-31 deň.
Takže nejaké 4dňové dni hore dole si ani nevšimnem.Akonáhle mám už nejaké občasné sťahy maternice tak viem, že MS čoskoro príde.

nina_20
autor
25. dec 2023

Ahojte. Mala som s priateľom pohlavný styk. Keď bolo po všimli sme si na kondóme niečo ružové alebo možno slabohnede. Myslite že je to začínajúca menstruacia alebo to nejak súvisí s tehotenstvom keďže mi 4 dni meska?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre