Môžem veriť tehotenskému testu 13 deň po ovulácii?

nanka2910
13. máj 2012

ahojte, chcem sa spýtať... dnes mám 13 deň po ovulácii a robila som si dnes tehotenský test... mám tam 2 čiarky, tá "dôležitá čiarka je viditeľná, aj keď je slapšia ako kontrolná... myslíte, že môžem byť tehotná??? mozem uz testu veruť aj 13 den po ovulacii? ciarka je viditelna, ale nechcem sa zbytočne tesit, ked nahodou to nebude pravda... aké mate skusenosti, robili ste si uz niekto takto test a aky ste mali výsledok???

fifitko25
13. máj 2012

jasné, je to tehu !! prvé testy sa robia už okolo 11 DPO, čiže ak si na 13 DPO a je čiarka viditeľná, je to na dobrej ceste 😉 HCG stúpa každé dva dni, skús sa otestovať ešte v utorok a ak bude čiarka silnejšia, kľudne si volaj termín u lekára 😵

lea1333
13. máj 2012

abo mozes verit ze si tehotna 😉 a gratulujem

bordulka
13. máj 2012

ahoj, ja som sice este tehotna nebola, ale viem, ze niektore baby maju pozitivny tehu test aj 9dpo, takze ver tomu, ze aj ty si tehotna 🙂 a gratulujem

timona
13. máj 2012

ja som mala pozit test uz na 8 DPO.

betina1984
13. máj 2012

Ano, mozes byt tehu, ja mala pozitivny uz na 10-11 dpo, a boli z toho dvojcata, na 13 dpo som mala uz riadne kolajnice

jahody11
13. máj 2012
piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tea333
13. máj 2012

ano, pravdepodobne si tehotna. ale tato otazka je tu polozena aspon 100x, takze je uz trochu otravne na nu odpovedat.

lucka1987
13. máj 2012

ano mozes. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre