Môžem otehotnieť po nechránenom sexe?

sara_098
9. nov 2020

Dobrý deň beriem antikoncepciu pravidelne a teraz som mala 2 dni pauzu. Mala som nechránený sex môžem otehotnieť? Ďakujem za odpoveď

nnnuuunnn
9. nov 2020

Mozes

sara_098
autor
9. nov 2020

@nnnuuunnn prosím vás je tam niake možnosť večia že neotehotnim??

bona
9. nov 2020

@sara_098 akú 2 dňovú pauzu si mala? Zabudla si užiť 2 tabletky po sebe či ako? Pauzy v užívaní bývajú zväčša 7-dňové alebo aj žiadne,podľa typu antikoncepcie. Príbalový leták máš?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinoismum
10. nov 2020

@bambulienka25 trollský.

sara_098
autor
10. nov 2020

@bona áno tu sedem dnovu som mala iba druhý deň som mala sex

cervenaruza123
10. nov 2020

@sara_098 Aj bez antikoncepcie zena casto nevie otehotniet len po jednom nechranenom sexe, hlavne, ked nebol v ten spravny, plodny den. Na druhej strane, ani antikoncepcia spravne brana nie je 100% istota toho, ze neotehotnies. Takze sanca tam stale je. Ked si vynechala tabletky, je o cosi vyssia, aj ked pravdepodobne nijak radikalne. Ale to ukaze az cas.

majulino
10. nov 2020

@sara_098 ved ak si sexovala pocas tej pouzy, ktora je povinna tak si chranena stale.

bona
10. nov 2020

@sara_098 ak uzivas antikoncepciu správne (nevynechas,neberies iné tabletky,ktoré by mohli ovplyvniť jej účinnosť a pod.),si chránená aj v 7dnovej pauze. Vid príbalový leták..(nie je tam len kvôli tomu,aby vyplnil krabičku,prečítať si ho treba!🤦🏽‍♀️)

renata1405
10. nov 2020

Nie... klud

bluebriggs
10. nov 2020

Veď v pauze si tiež chránená vtedy sa má spustiť krvácanie. Ale samozrejme niektoré streserky ti naschvál napišu "jasne ze mozes" alebo príbehy ako : ja som brala antikoncepciu a dnes mam z toho krasne dievcatko a podobne drísty ktore len vystresruju. Nie na 99% nemozes otehotniet v pauze lebo ked ti skonci pauza si zas das ten cyklus tabletiek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre