Môžem byť tehotná?

jaruska18
28. aug 2013

Ahojte, ja by som sa vas chcela spytat ci by som mohla byt tehotna. Poslednu menstruaciu som mala 14.júla a odvtedy nic. Dnes som si robila test a bol negativny, ale necitim ziadne priznaky ze by som ich mala dostat. Ale nebyva mi ani zle ako hovoria zeny ked cakaju babo. Dakujem 🙂

dukokatka
28. aug 2013

co tak ist ku gynekologovi.tu ti nikto neporadi ci mozes byt tehotna,len doktor musi zistit aky tam je problem ze preco si este nedostala menstruaciu.tak sup sup.

wera.g
28. aug 2013

😀 a my sme stu teodory? šup doktorovi 🙂

stanislavao
28. aug 2013

na MK vas nikto nevidi a nema nikto sono na dialku. chodte ku gynekologovi a budete vediet. Tehotnej zene nemusi byt vobec zle. mne nic nebolo, ked som bola tehotna.

janinah
28. aug 2013

ak si dáš do googla vynechaná alebo meškajúca menštruácia,tak ti vyhodí niekoľko možných dôvodov,nielen tehotenstvo,ktorý dôvod meškania s atýka teba,to potvrdí iba gynekolog

tinki
28. aug 2013

Ak je test negatívny, tak gynekológ predpokladá, že nie si tehotná. Tak by ti mal pichnúť vyvolávačku. Po nej by si mala dostat ms. Ak náhodou si tehotná, tak sa vyvolávačky bát netreba, obsahuje látky, ktoré udržanie plodu posilnia..Podla mňa si len nemala ovuláciu. Stáva sa to.. 🙂

zuzkat1
28. aug 2013

Ja by som skusila este jeden iny test.ak bude negativny tak pravdepodobne tehotna nie si-testy by to uz ukazali. A tak sup k dr.

dievcatko112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zemruska
28. aug 2013

@dievcatko112 gratulujem, celkom fajn si prezila prazdniny a dufam ze mas tolko rokov ako pri tom dievcatkovskom mene len bez jednej jednotky 😝 🤐

matuskova003
28. aug 2013

@zemruska alebo bez dvojky 😀

@dievcatko112 na 99,9% si tehotna. urob si test a chod k lekarovi !! 😀

happy8051
28. aug 2013

abrakadabra 6+3tt, cca 0.37g a 3mm 😀 😀 😀 TP 20. 4. 2014 v pripade, ak si nerozumela, sup sup pomaly pripravovat skolsku tasku 🙂

concarne
28. aug 2013

ty asi nie si kompletná kolko máš rokov????????trochu divné otázky kladieš

livestrong
28. aug 2013

dievcatko112....koľko máš rokov? tie kvapky lásky môžu obsahovať spermie ale kedže si ešte panna určite sa nemusíš báť že si zostala tehotná, menštruácia ti môže meškať z viacerých dôvodov, ako je stres, prechladnutie, zmena prostredia atd...vieš koľko je tu takých žien ktorým pravidelne mešká menštruácia? dúfam že si aspoň priateľ po tom močení umyl ruky...

vladuska99
28. aug 2013

@dievcatko112 hm na to že si panna máš znalosti o svojich plodných dňoch to je obdivuhodné ja som vtedy o to nemala ani ponatia🙂 ameška t to jeden den nie mesiac takze no stres nabuduce radšej priatela vyfajči a kvapočky lásky prehltni a nemusíš stresovať či sa do teba daco dostalo🙂 a neboj pannenska blana nepustila nič :D

diarem
28. aug 2013

A preco si myslis, ze mal na prste kvapocku lasky? lebo sa predtym vymocil? 🙂 tak jedine mozno mal na prste nieco ine, ale z toho urcite nebudes tehotna....nepoznas dejiny, ze jedina panna ktora pocala dieta, bola panenka Maria? to urcite nieje tvoj pripad....ozaj, este ma napadlo @vladuska99 , treba je vysvetlit asi, ze ked kvapocku prehltne, tak sa do nej dostane cez usta....no a ukludnit, ze vtedy tiez nemoze byt tehotna......no ja tu nemozem hned zrana na tomto konovi, ale od buduceho tyzdna im uz zacnu ine starosti, dufajme.... 😀

zuzka1008
28. aug 2013

@dievcatko112 pochybujem že by si bola tehu, ale clovek nikdy nevie 😉

rora
28. aug 2013

@dievcatko112 meskat ti moze aj z toho ze ti chlap tym prstom spolu s kvapockou lasky a zaviedol aj peknych par bakterii a mozes mat zapal....

mamina2208
28. aug 2013

deň mešká? nerob paniku mnoho ženám tu meškáva aj 3-4 dni a mavajú ju nepravidelnu. a myslím že tehotná by si nemala byť,možno je to tak ako ti píše rora, a napr aj zo stresu,prechladnutia,tabletiek ak si nejaké brala. ak ti bude meškať viac dni potom si sprav test a navštív gynekologa.

marika0306
28. aug 2013

ahoj, ak ti to nepride do 3 dni tak si sprav dalsi test
ja som to mala tiez tak ale aj moja posledna menstruacia bola slabsia a trvala 2-3 dni takze ja som tusila ze som tehotna
poslednu menstruaciu tu slabu som mala 26.septembra a po 4 tyzdnoch som si robila test, prvy bol negativny a druhy som zopakovala o 5 dni
a ton bol uz pozitivny 🙂
drzim palce, nech to dopadne podla predstav

nibiru
28. aug 2013

jáj baby ale ved ked koho sa majú pýtať?neviem či ešte vychádza bravo grl a očividne sexualna výchova na školách nieje dostatočná aj mne lezú na nervy takéto otázky ale popravde v 16-17 niečo ako plodné dni ovulácia som zistila až ked som sa začala snažiť o mimi a od mojej matky som nikdy nepočula ako sa vyhnut tehotenstvu a ako to funguje len to že neopovažim sa domou doniesť decko skôr ako 20r. popravde som si myslela že tehotná môžem ostať hoci kedy za celý cyklus.

marcela1992
28. aug 2013

:D :D :D

gumidekmomo
28. aug 2013

mne tiez meskala jeden den a ukazalo mi na teste uz 2 ciarky sice tam ta druha bola taka slabulinko viditelna ale bola a o tyzden sa mi to potvrdilo aj u lekara takze som cakala mimco...ale zatial nerob paniku a radsej za par dni test zopakuj a uvidis co potom dalej ..prajem vela stastia

iwesska
28. aug 2013

Podla mna si v tom...Ja som mala posledny menzes kedy ty a som prave v 7tt. Gratulujem 😉

sasa227
28. aug 2013

Mne to meskalo 3tyzdne uz som sa aj tesila a nic predsa len prisla :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre