Mohla som otehotnieť počas neplodných dní?

timea11121
30. okt 2012

Nechraneny pohlavny styk som mala pred menzesom tyzden,teraz mi meska menstruacia uz 4 den,myslim otehotniet som nemohla pocas neplodnych dni,,,mam nafuknute brucho,a menstruaciu stale presnu jak hodinky,a teraz nic neviem co si mam teraz mysliet,,,prvykrat sme sa pokusali o babo ale neverim ze nam to na prvykrat vyslo a este vtedy ked som mala plodne dni,,,ma s tym niekto skusenosti??

anjelicek26
30. okt 2012

@timea11121 - toto babo v brusku sme zarobili dva dni pred menstruaciou, aj sono nam to potvrdilo.... plodne dni su vtedy, ked je ovulacia, nemusi to byt uprostred cyklu....

lucka1987
30. okt 2012

biologia 8 ZŠ . 😉 otehotniet, mozes len v case ovulacie, teda, ked dochadza k uvolnovaniu vajicka, mimo tohoto casu nie... Otazne je vsak, kedy si mala ovulaciu .ak bola posunuta o cca 5 - 7 dni neskor, z akychkolvek pricin, tak je mozne ze si tehu.. no ak si mala ovulku cca v strede cyklu a vies, ze ste sexovali mimo plodnych dni, riziko otehotnenia je takmer nulove

kalea
30. okt 2012

Otehotnieť môžeš kedykoľvek. Dokonca aj počas menštruácie. Pri silnom orgazme môže kedykoľvek dôjsť k tzv. vyvolanej ovulácii. Nie je to veľká pravdepodobnosť, ale ani vylúčené to úplne nie je. Vedomosti z biológie 8. ročníka nie vždy stačia.

stellamaris
30. okt 2012

ak nevies presne,kedy mavas ovulaciu,tak si o par dni urob test...da sa naozaj otehotniet aj v case,ked si myslis,ze mas neplodne dni 😉 ja saom otehotnela v case,ked som nemala menstruaciu tri mesiace,ale ovulaciu ano... 🙂

janie80
30. okt 2012

Babo, ktore cakam sa podarilo z vajicka, ktore sa uvolnilo na 28DC, cize podla tabuliek su to ukazkovo neplodne dni, kedze kazda "tabulkova zena" sa chysta na mrchu na dalsi den... 😅 plodne dni su podla ovulacie, nie podla idealneho 28 dnoveho cyklu... Kazda sme ina... 🙂

1234lubka
30. okt 2012

samozrejme aj pocas menstruacie mozes otehotnejet

unavenasom
30. okt 2012

@timea11121 otehotniet pocas neplodnych dni nemozes /preto sa volaju neplodne 😉 / ..ale mozes mat plodne dni inokedy ako si myslis, plus treba priratat zivotnost spermii

euka210
30. okt 2012

to je podla toho, podla coho vies ze mas polodne dni. Ked sledujes napr. vyskyt hlienu, tak po jeho skonceni su este dalsie 4 dni plodne, lebo ovulacia nasleduje prave niekedy v tych dnoch.

bibina1994
20. sep 2013

Mozem byt tehotna aj posledny den po Ms???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre