Meškanie menštruácie a negatívny tehu tes

minka432
22. aug 2020

Ahojte baby 🙂
Chcela by som sa poradit..
Som cca 3 mesiace po porode.., nekojim.
Menstruacia mi zacala normalne..uz koncom sestonedelia. Od vtedy som ju mala pravidelnu..ms bola cca 7 dni..no naposledy zhruba 10 dni..
Momentalne mi meska menstruacia cca 3-5 dni.
Tehotensky test som si robila 2x je negat (nemyslim ze by som mohla byt tehotna, davame si pozor). A predsa test je aj tak negativny..
Ako som mala dostat menstruaciu aj po pocas meskania..som mala take divne v bruchu, jak ked mam menstruacne bolesti..prsia ma nebolia vobec, a biely vytok tiez bol pred ocakavanou ms..aj teraz je sem tam (svrbenie ani ziadne iny priznak nemam, ze by to mohla byt mykoza).
Zacala som viac cvicit, ze mam viac zatazia s trenerom.
Co myslite..kedy mam ist ku dr ?
Nejak som toto nikdy nemala a neriesila , ked meska ms kedy je treba ist ku dr..takze neviem..
Som tada za nejake rady..ci vase skusenosti 🙂

hanna998
23. aug 2020

Ja by som počkala ešte mne sa stáva že mi menstruacia meska aj mesiac a potom mám normálne iba raz sa mi stalo že som počas menstruacie zvracala strašne kŕče som mala v bruchu vtedy som hneď ako mi ms skončila utekala k doktorovi. Ak nemáš bolesti alebo ti neni zle tak počkaj samozrejme ak nedostaneš dlhšie jak mesiac tak choď🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre