Meškajúca menštruácia 13 dní

12. sep 2021

Mešká mi menštruácia 13 dní, 3 krát som mala s priateľom nechránený pohlavný styk,je si na 100% istý že tehotná byť nemôžem, pred 2 dňami som mala hnedý výtok,len na 1 intímnu vložku,myslela som že to môže byť začiatok menštruácie a potom to prestalo. Môže v tom byť tehotenstvo alebo nejaká pohlavná choroba? na tehotenstvo sa necítim, test by som si spravila tak zajtra poprípade pozajtra, počkám ešte 2 dni. Máte nejakú skúsenosť s tým?

mauduska
12. sep 2021

no ak ti menštruácia mešká 13 dní, tak istota tvojho priateľa veľmi nezaváži 😂
a vôbec, ako si môže byť istý? 🤔😂

nechápem tieto témy.. prečo si proste nespravíte test? nikto z nás tu nie je jasnovidec..

sweet20
12. sep 2021

ja uz by som si test spravila v prvy meskajuci den.. max. par dni ale cakat az dva tyzdne?

autor
12. sep 2021

@sweet20 mne aj ine mesiace meškala, raz 5 dni, raz 3 dni, raz 9, aj 11 a stále to prišlo. hoc pri 11 dnoch mi to jedno nebolo,ale teraz až 13...

katulastraka
12. sep 2021

Ja som sa na tehotenstvo necitila az do 9 tyzdna. Potom to zacalo 😂

caroline11
12. sep 2021

Možno je to špinenie uhniezdenie vajíčka 🤔 ale tak neviem prečo nepoužijes tehotenský test , môže sa použiť od prvého dňa meškania menštruácie 🙂

dollyzv
12. sep 2021

Mne mešká 20dni a testy negatívne 😅😅 ale ja mám dosť stresu tak možno preto 🙈 môžeš mať posunutú ovuláciu,anovulacny cyklus..nie každé meškanie ms je hneď tehotenstvo..ale test si už kľudne môžeš spraviť..

caroline11
12. sep 2021

@dollyzv nestresujte , život je krátky, radšej otvorte vinko a radujte sa zo života 😊😅

dollyzv
12. sep 2021

@caroline11 no..to bude možno tým že nepijem 😂😂😂 asi bude treba začať 😅😅

lucinika
12. sep 2021

Aj môj si bol na 100% istý... Teraz mi tu beha jeho kvapocka lásky a ma už 2 roky 🙂

taskataska
12. sep 2021

je to jasne, chalan povedal ze mu neuslo, tehotenstvo sa nekona
iba ze by nie...

to je taky problem ocurat test?

autor
13. sep 2021

@dollyzv ja teraz tiez velmi stresujem hlavne kvôli škole, myslíte že keď na to že mi mešká nebudem myslieť, príde to samo ani nebudem vedieť ako? test si samozrejme spravím

nelca0510
13. sep 2021

Počuj. Keď mešká menzes a môžeš byť tehotná,robí sa test. To,že si je priateľ 100% istý neznamená,že o 9 mesiacov nebudeš meniť plienky. My ti tu nepoviem či si alebo nie si tehotná. Mešká menzes = rob test.

autor
13. sep 2021

@nelca0510 spýtam sa inak, ,,holkyy,, meškali vám niekedy dni viac ako 10 dni bez toho aby ste boli tehotné?

sweet20
13. sep 2021

nie

sweet20
13. sep 2021

to kolko mas rokov, ze stresujes kvoli skole?

martinka13
13. sep 2021

Ano, ale nemala som nechránený styk. BTW pri ďalšom meškani si test robím vždy. Aj keď by som tehotná nemala byť . Zbytočne si predlžuješ stres. Test Ti hneď povie, na čom si.

ruza88
13. sep 2021

U mňa je to normálne že mi neprídu ako majú.Niekedy nemám aj pár mesiacov,ale keď som si nebola istá som si radšej robila hneď test.Chodila som aj na vyvolavacie injekcie aj liečbu som mala.

nelca0510
13. sep 2021

Áno, ale boli na to rôzne dôvody. Kúp si pipino test za euro a máš pokoj

autor
13. sep 2021

@nelca0510 najlepšie si test spraviť z ranného moču?

caroline11
13. sep 2021

@dollyzv aj ja si myslím , že raz treba začať 😅 ale nie .. budete mat na krvinky aspoň 😅

dzejsik
13. sep 2021

ano, z ranneho

marpel
13. sep 2021

Keď ti tak dlho mešká, môžeš aj hocikedy počas dňa. Ale áno, najlepšie z ranného.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. sep 2021

@marpel Balenie obsahovalo 2 testy, 1 som si spravila teraz, druhý spravím doistoty ráno

sweet20
13. sep 2021

podla mna ten test je negativny

autor
13. sep 2021

@sweet20 v to dúfam 😆

dzejsik
13. sep 2021

ak meska 13 dni a je takyto snehobiely, tak si myslim, ze aj rano to bude rovnake

sweet20
13. sep 2021

ja som myslela,, ze sa snazite aby bol ten test pozitivny 😍😂

nelca0510
13. sep 2021

Negatívny. Ak mešká 14 dni,zvykne sa ísť gynekológovi na vyvolávacku

autor
13. sep 2021

@nelca0510 môže gynekológ povedať napríklad mame, že svoj prvý pohlavný styk som mala keď som mala 15? alebo to nieje vec gynekologa,preto to nepovie. alebo nejaká skúsenosť s tým? lebo sa bojím že pôjdem ku gynekologičke a povie mame že niesom panna od svojich 15. Prosím žiadne hejty, len fakt seriózne odpovede. Ďakujem Vám ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre