Menštruácia a pozitívny tehotenský test

magdalena1996
16. sep 2020

Ahoj, ráda by som sa Vás opýtala či ste sa niektorá s tým stretli? Pred menštruáciou som si robila tehotenský test a vyšla mi slabá čiarka, ale menštruáciu som dostala tak som to už neriešila.. mala som ju od 11.9-16.9 takže dodnes. ( Bola skoro úplne rovnaká ako vždy jeden deň silná) no, mala som posledný test v skrinke tak som si povedala že si ho skúsim no a vyšiel takto neviem mám pocit že ta čiarka je viditeľnejšia.

mima1
16. sep 2020

Mozes byt tehotna aj ked menstruaciu mas ja som tak mala pri prvom. Ale radsej pockaj a urob test o dva ci tri dni. Ja som mala ovela silnejsie ciarky tieto su dost slabe. Mohlo to byt biochemicke

jeliz59
16. sep 2020

No ja osobne som to nezažila ale moja kmotra má 5 deti a pri 3 deťoch ani nevedela že je tehu do 5 mesiaca tehu mala menštruáciu....takže môže byť

magdalena1996
autor
16. sep 2020

@mima1 ahoj ďakujem za odpoved, ja už jedno tehotenstvo mala a nemala som ani tak silnú čiarku po dvoch týždňoch, ale toto ma dnes prekvapilo že čiarka nejak zosilila

renata1405
16. sep 2020

@magdalena1996 podla mna tehotna nie si

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojanka
16. sep 2020

@magdalena1996 mne tieto testy pravidelne robia taketo pekne falosne ciarky - som sledovana v centre asistovanej reprodukcie takze som si ista ze tohotna som ani raz nebola, proste zle testy. Vyskusaj inu znacku.

cookie29
16. sep 2020

Akože duch tam je ale podľa mna rozhodne nezosilnel. Mohlo byt biochemické alebo falošný test

hennyinnsbruck
16. sep 2020

Mne sa ta čiarka zdá byť sivá... Urob inú značku testu...

veronikaszabova
16. sep 2020

Za mna to nie je poz.test - skorej kanalik.
Sprav si test inej znacky

zuzu1994
16. sep 2020

Mne sa to zdá ako kanálik aj mne to tieto testy robili alebo to bolo biochemické tehotenstvo ale vyskúšaj tak za dva dni keby niečo

zuzana111984
16. sep 2020

@magdalena1996 spravit este iny test a zbehla by som ku gyn. na krv, ci stupa hcg, moze byt biochemicke ale aj mimomaternicove, vtedy som mala normalne ms, 2 cykly a na teste slabu ciarku. Pri zdravom tehotenstve bola ciarka silna uz prvy den meskania. Kazde telo je ine, ale lepsie zistit mimomater. co najskor, ja som zistila az po dvoch mesiacoch a prisla o vajvovod. Drzim palce

noami12
16. sep 2020

@magdalena1996 podľa mňa biochemické, lebo 11.9. Bola síce slabá ale 16.9. Není o nič silnejšia tam už by bola jasná čiarka nakoľko by hcg stúpalo

thoughtfulweirdo
16. sep 2020

Na mojom displeji je jasne ružová, nie sivá, ale pripájam sa k názorom, že z toho nič nebude, po týždni by tá čiarka mala byť v každom prípade značne silnejšia. Kvôli riziku mimomaternicového tehotenstva by som šla čo najskôr na gyndu.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikola308
28. sep 2020

@magdalena1996 ahoj mne tieto testy ukázali tiež druhé čiarky a nebola som tehu.. A tiež silneli

nikola308
28. sep 2020

Ahojte,, robila som si tehu test mamatest comfort 10 len neviem ci je dostatočne spoľahlivý. Ukázal mi takú slabulilinku čiarku ale urobila som si ho dosť skoro menštruácia mi ma prísť až 15.10. Je možné že mi tu slabú čiarku ukázalo ze mam ovulaciu?

veronikaszabova
28. sep 2020

@nikola308 to bude kanalik.
A naco testujes tak skoro? Ved to este nemas ani po ovulacii.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre