Mám priehľadný výtok a meškajúcu menštruáciu

ki_ki2
10. jan 2021

Ahojte, mám taký problem ms mi mešká 6 dní , a 2 dni mám taký úplne priezračný a hustejší výtok podobný ovulačnému .. Dnes ma aj popichuje na ľavom vaječníku .
V stredu som spozorovala na toaletnom uplne slabulinko ružový výtok cca 2x za deň , myslela som si že sa spúšta ms ale stále nič .. Nemáte niektorá podobnú skúsenosť? Zajtra zavolam na gyndu a objednám sa samozrejme, ale nedá mi to proste spať..
O bábätko sa snažíme, ale tento cyklus som si absolútne nekontrolovala ovulku ani nič keďže boli Vianoce a jedno z druhým.. A ten vytok ma trosku zmiatol .. Lebo kedze mi meska aasi ovolucny byt nemoze ci ?

mikasz
11. jan 2021

@ki_ki2 ked ti ms meska, sprav test, moze to byt prosperujuce tehu, ale aj mimomaternicove

ki_ki2
autor
11. jan 2021

@mikasz jasne urobím ale najskôr večer alebo až zajtra lebo som v karanténe 😫 a musi mi sestra po práci kúpiť.. No dufam ze nie mimomaternicové .. Ale je to čudné no nikdy som nemala niečo takéto

magdalena1996
11. jan 2021

Ahoj, skús teh. test , alebo to môže byť i prechladnutim..

22janus
12. jan 2021

@ki_ki2 aooj no čo ako ti to dopadlo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre