Mali sme nechránený styk počas ovulácie. Môžem byť tehotná?

bridzsitt
18. nov 2020

Ahojte. Mali sme s priateľom nechráneny pohlavný styk počas ovulácií. Bábätko plánujeme. Od ovulácií začala som mať velmi citlivé prsia a zdá sa mi že aj zväčšené. Pred troma dňami mi bolo velmi zlé na vracanie.Tak som spravila dneska rano testy aj 3 a všetky boli negativné. Už dva dní každé ráno som začala mať bolesti ako keby mi malo prisť menzes. Cyklus by som mala dostať 20 teho. Tak sama neviem či som v tom či nie. Mali ste niekto podobné príznaky ? Ďakujem za odpoveď

cookie29
18. nov 2020

jedinym skutocne vypovedajucim priznakom je meskajuca menstruacia. Vsetko ostatne moze byt PMS, hormony, psychika... teoreticky tehotna byt mozes, a test este nezachytil, lebo nizka hladina v krvi. Ale nemusis. Pockaj do dna ms, a zopakuj tehotensky test z prveho ranneho moca

malicka_mysicka
18. nov 2020

@bridzsitt to ti povie jedine test, skus zase 20.teho, ked mas dostat menzes. Na teho priznaky je este priskoro ale moze byt..ja som v 22tt a len teraz sa mi zacali prsia zvacsovat ale niekomu sa asi mozu hned 🤷‍♀️ zle mi bolo prvykrat v 7tt..ale teho je strasne indivindi. Drzim palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre