Mal by mi test ukázať už tehotenstvo?

1. jún 2023

Ahojte s manzelom sa snazime o babo ,malo som slabu menstruaciu 3 dni zvyknem ju mat 5 dni ,ktora bola 20.5
Pravdepodobne 9.5.by nastalo oplodnenie test mi ukazuje negativny ,citim sa unavena testovala som sa viac krat .Volala som na gyndu a lekar mi povedal ze pokial som mala ms a negat.test tak urcite niesom tehotna ale mam sa zastavit bojim sa sklamania 🥲 ...A som z toho jelen ze kedy sa testovat ked meska ms ale ja som ju mala tak neviem ale za ten cas by bol test pozitivny ?keby ze som tehotna ...??

isadoraisa
1. jún 2023

ano bol

autor
1. jún 2023

@isadoraisa myslela som si dakujem

diewcatqoo
1. jún 2023

Mala si menzes, test negativny = nie si tehotna.

autor
1. jún 2023

@diewcatqoo dakujem este sa v tom nevyznam 🙂

autor
1. jún 2023

Moja mama mala menstruaciu do 3 mesiaca tehotenstva tak preto som mala nadej

domka222
1. jún 2023

A tvoja mama si aj robila test?

floki1994
1. jún 2023

Mala si MS a mas negativny test...od stylu uz prebehlo dost casu to by uz test ukazal poriadne ciarky...to ze si mala kratsiu Ms nic neznamena..mala si ju a to je zaklad...viem ze neiktore zeny mavaju prve mesiace Ms aj ked su tehu ale tie maju aj pozitivne testy 🙂

kitycat
1. jún 2023

Unavena si z toho, ze sa testujes x-krat aj napriek menstruacii

autor
1. jún 2023

@kitycat anoo mas pravdu dnes som sa testovala posledny krat a negativny test takze uzatvaram to 😌

cokoladova_babovka
1. jún 2023

Ja som mala ms divnu, týždeň po nej sa mi to nezdalo, spravila som test a negatívny, tri dni na to príznaky tehotenstva a pozitívny test. Síce som potratila v 7 týždni, no neviem, či to malo súvis. Možno áno.

autor
1. jún 2023

@domka222 na treti mesiac mala uz slabu ms urobila test lekar jej oznamil ze je v tretom mesiaci a to prve dve mesiace mala riadnu ms ...Ostala v soku caka ze jej povie max mesiac

bm_
1. jún 2023

Krvacanie v tehotenstve nikdy nie je normalne menstruacne krvacanie, pri ktorom sa odlupuje sliznica maternice. Moze to byt sposobene prekrvenym krckom, uhniezdovanim, hematomom, …. Niektore zeny si to az tak nesleduju ake to krvacanie bolo a potom prehlasuju ako mali ma v tehu. Nie nemali, mali krvacanie z nejakej inej priciny

domka222
1. jún 2023

Ale predpokladám, že test mala pozitívny

zuzana111984
1. jún 2023

Zahoď testy a šup za manželom, pri pravidelnom cykle budeš mať čochvíľa ovuláciu, tak si to nepokaz takýmito depresívnymi stavmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre