Má byť čiarka silnejšia?

carinka888
19. okt 2023

Dobry den pridam do komentu foto mojich testov od 16 do dnes rana. Digi mi ukazal 1-2… ovulaciu som mala 2.10 .. len sestricka mi hovori ze nic nie je iste musia byt obe ciarky silne..: tak sa preto testujem ako debil ale nebavi ma to.. aky mate nazor? Prsia mam tazke bolave brucho nafuknute.. ďakujem

carinka888
autor
19. okt 2023
tehotna40
19. okt 2023

Čiarky ti pekne silnejú, určite si tehotná. Nemusia byť vôbec rovnakej intenzity. Kedy si robila digitálny? O 8 dní správ ďalší a uz musí ukázať 2-3, potom o ďalších 8 mi ukázal 3+. Nestresuj sa.

uhnakova
19. okt 2023

Si tehotná, gratulujem. A nie, nemusia byť obe čiarky silné, to platí pri ovulačnom teste, nie tehotenskom. K doktorke sa nemusíš ponáhľať, srdiečko na sone uvidí najskôr za dva týždne.

nika11103
19. okt 2023

Si tehotná , bez debaty 🙂 digi je spoľahlivý takze gratulujem

jaskolka
19. okt 2023

Nie, na tehotenskom vôbec nemusia byť rovnaké čiarky, stačí aj keď je slabá, ale ružová a silniet.
Si tehotná, toto su krásne pozitívne testy. Usg ti stačí, aj nemáš nijaké problémy, kľudne aj o 2-3týždne, aby už doktor videl dobre srdiečko.

januska12323
19. okt 2023

Sestrička sa pomýlila, si tehotná. Nič nie je isté ešte pár mesiacov, vždy z iného dôvodu 😁 nestresuj sa a už netestuj.

carinka888
autor
19. okt 2023

@januska12323 joj vyborne…😂😂ako sestricka nechapala som co to hovorila ze ci mam rocnako silne ciarky😂 ale hadam podla testu je vidno ze som tehotna😂dufam teda ze mi to vydrzi.. buduci
Piatok mi dala termin

ivkav5
19. okt 2023

@carinka888 gratulujeem si tehotná🥰

jana0215
19. okt 2023

@carinka888 ja som mala čiarky rovnako tmavé myslím až viac, ako po týždni meškania menštruácie. Záleží aj od testu. Sú také, kde tie čiarky úplne rovnaké nikdy nebudú, pokiaľ nemá dosť farbiva. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre