Jeden test pozitívny, druhý negatívny. Som tehotná?

atrapka
15. aug 2013

babenky idem k vam s otazkou pred tyzdnom sme sa milivali s manzelom , po troch dnoch ma zacali boliet prsia aj brucho ako keby som mala dostat menstruaciu ale tu mam až dostat za 2 tyzne,tak som zo zvedavosti si kupila test vysli mi pozitivny,vravim si že to nie je možne ,spravila som si druhy inej značky ten mi vyšiel negativny aj tak mi to nedalo a kupila som si test ako prvy krat ten mi vyšiel pozitiny ale čiarka bola silnejšia ako prvy krat teraz neviem či som tehotna a nechcem už kupovat dalšie testy,pri prvom dietatku sme sa snažilkovali rok ,dcerka ma už 8 rokov tak sme si povedali že by druhe sa už patrilo ale na prvy krat sa mi to zda až neskutočne tak neviem či sa mame tešit,neuživala som žiadnu antikoncepciu ale čakat 2 tyžne kym dostanem sa mi zda strašne dlho ☹

ivec16
15. aug 2013

no skus pockat este aspon 2-3 dni a test zopakovat.... mozno ste mali naozaj tolko stastia .-)

anexis
15. aug 2013

@atrapka gratulujem a prajem nech si aj s babenkom v poriadku
aj nam sa podarilo na prvy sup a to nam obom predpovedali lekari, ze to tak lahko nepojde, ze mozno vobec a aha prekvapko 🙂

atrapka
autor
15. aug 2013

neviem vobec či som tehotna či sa ma respektivne už spravat ako tehotna ,tak keby som bola a bolo to take jednoduche tak si možem gratulovat a velmi sa tešit 🙂 potom dam info

iva87
15. aug 2013

nam sa tak podaril tiez druhorodeny na prvy sup, vyckaj este par dni a test zopakuj 😉

mariankamk
15. aug 2013

@atrapka môžeš ísť aj ku gyn, na krv...

linda20111
15. aug 2013

Vyzera to tak ze si tehotna 🙂

melesmeles
15. aug 2013

drzim palceky aby to dopadlo pozitivne! ale myslim si, ze skor by sa patrilo povedat, ze gratulujem!!! 🙂

el6
15. aug 2013

doktorka mi povedala ze vacsinou ked test naznaci druhu ciarku tak tam teho bude...ten druhy test co vysiel negat je asi menej citlivy...inak aj ja som tak velmi skoro citila prsia....drzim palce

bambina82
15. aug 2013

Kup si digitalny test Clear Blue ten ti presne ukaze ktory tyzden...mozem len potvrdit ze u mna v oboch teho bol absolutne presny 🙂

atrapka
autor
15. aug 2013

babenky ani nemožem spat lebo manžel tomu neveri ale zajtra do prace a čas ukaže ale aj citim že so tehotrna 🙂 možno nie ,možno ano ,ale času je dost,bola by som velmi štastna keby to bolo tak rychlo-sa smejeme s tej velkej lasky po 13rokoch a porozumeni a kompromisoch,niekedy si poviem že dakujem že mam takeho manžela,čo počuvam tak to je strašne 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre