Je vidieť silnenie čiarky?

veraaq
5. máj 2024

Jeden test je z piatka(poobede) a ďalší je z dnes(nedeľa).je to iný test lebo henten som už nemala 😅 zda sa vám že čiarka silnie? A mešká mi ms 8 dni nemala by byt čiarka už silnejšia?

mimi3008
5. máj 2024

Podla mna silnie

guudy
5. máj 2024

@veraaq ak chces vidiet rozdiel v intenzite ciarok, musis testovat rovnakym testom. Takto to nema ziadnu vypovednu hodnotu🤷🏼‍♀️

sofia1979
5. máj 2024

@veraaq no a vieš kedy si mala ovu po 8 dňoch meškania už by mala byť riadne silná. A testuj rovnakým testov tak vieš porovnať či čiarka silnie

veraaq
autor
5. máj 2024

@sofia1979 no práveže neviem 😅mesiac pred tým mi zistili cystu tak som to mala trošku rozhádzané, a okolo 11-13 apríla mi vychádzala podľa appky,lenže testy sa mi zdali na ovulaciu slabé 😅tak som sa ma ro vykašľala alw možno som ju práve mala po tom 13tom

sofia1979
5. máj 2024

@veraaq verím že to bude ok drž sa daj vedieť

veraaq
autor
9. máj 2024

@sofia1979 vôbec netuším, doteraz som si sledovala ovu a jediný mesiac čo som sa na to vykašľala😅robila som si testy ovu iba do nejakého 11teho apríla a boli negatívne , tak asi bola posunutá, a digi mi predvčerom ukázal 2-3 tak snáď bude všetko v poriadku😅☺️

veraaq
autor
13. máj 2024

@sofia1979 tak som dnes bola u doktora a 4+5🥹😍uz len nech to ide dobrým smerom 🥰☘️

sofia1979
13. máj 2024

@veraaq tak to je super držím mi palce a nabudúce už nech krásne bije srdiečko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre