Implantačné špinenie - možné tehotenstvo

24. dec 2021

Ahojte baby 🙂 tie, ktoré ste mali implantačné špinenie - so dlho trvalo toto krvácanie u vás, akej bolo inzenzity?
Kedy ste si robili tehu test?
PS: som 20 DC, 7 dní po IUI a od včera mám slabohnedé špinenie.

milka1988
24. dec 2021

Ja som si nerobila test, zbytočne ním plytvať keď som išla na krv po 14 dňoch ;) hnedé spinenie som mala na 12-13dpiui

autor
24. dec 2021

@milka1988 ja mám ísť tiež na krv 30.12 ale už včera 23.22 špinenie 🤷‍♀️ Dnes tiež a trošku silnejšie ako včera. Neviem

milka1988
24. dec 2021

A na koľko dpo ti chodila ms bežne? Mne napr ba 14-15 dpo tak ja som už bola v tom ze sa mi spusta ms pomaly 🙂 a práveže to spinenie po uniezdeni býva tak približne 7-8-9 dpo ;)

autor
25. dec 2021

@milka1988 mám krátku lutealnu fázu 9-10 dní. Neviem no čo si mám myslieť, špinenie mam ešte ak dnes - teda neviem či špinenie alebo MS a blokujem ju progestronom, ktorý si vkladám … či ho mam vysadiť alebo čo 🤷‍♀️ Na test je ešte skoro.

81anina
25. dec 2021

Bez vedomia lekára by som lieky nevysadzala až po negatívnom teste alebo krvi

milka1988
25. dec 2021

Kedze si bola na iui tak ti povedali aj kedy máš prísť na krv. Tak počkaj kym ti vezmu krv ak bude negatívna povedia ze mas progesterón vysadiť. Ak bude pozitívna tak ze máš užívať ďalej. inak 9-10 lf je dosť krátka. Ako su pripady kedy sa podarilo vajíčku uhniezdit ale dosť často sa nestihne lebo už príde ms a odplavi sa s krvou. Čiže skús pripadne ak by to nevyšlo teraz rieist ako predĺžiť lf aspoň na 12 dní. Ale držím palce aby si toto uz nemusela riešiť 🙂

autor
25. dec 2021

@81anina áno, jasne že ich nevysadím … dnes mam už ten výtok slabší a s prímesou bieleho mliečneho výtoku. Ani jeden deň to nebolo na vložku, pre pocit istoty som si dávala len slipovú.

autor
25. dec 2021

@milka1988 áno, na krv idem 30.12. na 13ty deň po IUI. Luteálku mám veľmi krátku a preto som sa aj lekárky pýtala či to nebude problém - vraj nie a preto mi predpisuje progesteron 2x denne aby sme ho oddialili a ms som nedostala skôr ako pôjdem na krv 🤷‍♀️ Preto ma to špinenie prekvapilo 🤷‍♀️

81anina
25. dec 2021

drzim palce ☺🍀

81anina
25. dec 2021

inak ja som mala implantacne spinenie na 10 den po ovulacii trvalo 3 dni po prirodzenom otehotneni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre