Dve čiarky na teste a som bez príznakov. Som tehotná?

viktoria3903
11. apr 2014

test ukazal dve čiarky, aj ked mi meškam menzes,vobec sa necitim tehotna. prsia sa nemenia,žiadne chute,

petrula21
11. apr 2014

Ak môžem za seba povedať, mne to test ukázal veľmi skoro a tiež som nič nemala...Až v nejakom 9tt mi narástli prsia, ale inak žiadna zmena...

paula21
11. apr 2014

ja som nevedela cely mesiac , ze som tehotna, . 🙂 ziadne priznaky, dokonca bez spinenia som bola...

1234lubka
11. apr 2014

ved nemusis mat ziadne priznaky....pockaj mesic uvidis...unava, caste cikanie....

liz_lemon
11. apr 2014

ja som 3 mesiace nevedela, ze som tehotna, tiez som nemala ziadne priznaky, a nedosli ani neskor
nie kazdej je zle, vadia vone, menia sa chute

hviezdicka111
11. apr 2014

a vies ze niektore zeny nemaju vobec klasicke priznaky ako su nevolnosti atd? 🙂 bratovej priatelke keby nevynecha ms, ani nevie, ze je tehotna 😀 ale vazne....a do dakeho 20tt dokonca ani ziadna zmena postavy...ziadne brusko, ani vacsie prsia...u kazdej je to ine...
a nemusis mat za kazdu cenu vsetky priznaky...mas jeden - meska ti menzes....a pozitivny test nevyjde len tak...ak mu neveris, skus este inu znacku, aj ked podla mna tehu budes 🙂 to len ak chces este raz pre spokojnost na dusi 🙂
a samozrejme, gratulujem 🙂

ivkafu
11. apr 2014

Ani mne nič nebolo, 4tt som bola a zistila som to tak že moje vlasy sú kucerave a narovnali sa mi, hneď som vedela že som tehotná, potom som len chcela spať napr., vadili mi vône ktoré pre tým nie. Kľudne môžeš byt tehotná , gratulujem.

vinifred
11. apr 2014

..nie si tehotná...to o dvoch čiarkach sa Ti len snívalo.. 😀

25daniela
11. apr 2014

Oni mozu prijst aj neskor, o dva tri tyzdne.

kliara
11. apr 2014

Samozrejme, že si tehotná. Príznaky okrem chýbajúcej menštruácie a neskôr rastúceho bruška a kopkania, nemusíš mať žiadne iné.

lulu369
12. apr 2014

Určite si tehotná, ale ak si si nie istá urob si ešte jeden test 😉 A to, že nemáš žiadne príznaky je super...Ja som teraz začiatkom roka tiež otehotnela 3-krát, síce mám takmer všetky príznaky ale prsia sa mi takmer vôbec nezmenili, začali sa mi trocha ako keby nalievať až teraz v 4 mesiaci. A pri prvých 2 tehotenstvách keby mi nebola vynechala mrcha som nemala takmer žiadne "typické" príznaky.

vonicka
12. apr 2014

Nechapem - ma dve deti a nevie, ze ked test ukaze 2 ciarky tak je tehotna aj bez priznakov...

tonjadabik2
12. apr 2014

tiez som nemala ziadne priznaky.. az potom ma zacali svrbiet prsiaa ahnedy vytok a bolo to jasne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre