Duphaston a mierne krvácanie

4. mar 2023

Ahojte, mám pozitívne testy, ale začala som mierne krvácať. DR mi predpísal duphaston. Krvácanie prestalo. Ak by šlo o biochemické, začala by som krvácať aj popri tom ako beriem duphaston??

miskamichalka
4. mar 2023

Pravdepodobne áno, biochemické tehotenstvo končí silným aj 8 dňovým krvácaním. Ak si krvácala len mierne a prestalo to, zjavne duphastom zabral. Ale to ber ako laicky pohľad na vec. Určite by som sa šla ukázať lekárovi 😇

autor
4. mar 2023

@miskamichalka ja som u dr bola, že mierne krvacam. Nasadil mi duphaston a odvtedy nekrvacam. Preto sa pýtam, či pri biochemickom nastane krvácanie aj keď beriem duphaston... 🤔

miskamichalka
5. mar 2023

Ako môže nastať ale ako píšem, ked nastane potrat tak žena má silné kŕče, silné krvácanie aj po dobu 8 dní. ( vlastná skúsenosť, bohužiaľ). Takže ak si prestala krvácať a krvacala si len mierne, pravdepodobne by malo byť všetko ok.

autor
5. mar 2023

@miskamichalka len mierne a prestalo to. Ale keď sa utriem mám stále niečo na papieri... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre