Clearblue test ukazuje rovnako

24. sep 2022

Ahojte, 17.9. som si robila clear blue test, ukázal mi 1-2 týždne. Dnes som si robila znova a stále mi ukazuje 1-2. Prvy den poslednej MS som mala 18.8. Mam sa začať báť? Už jedno babo som potratila tento rok. K doktorovi idem až 6.10. Mali ste to niektorá tak a všetko bolo v poriadku? Ďakujem.

autor
24. sep 2022

Každý test som robila z ranného moču. Nemal by mi už ukazovať 2-3?

e1i
24. sep 2022

U mna to vtedy nedopadlo dobre. Nemas moznost ísť na krv ako samoplatca?

autor
24. sep 2022

@e1i zavolám v pondelok. Tiež si mala takto? Nemám zatiaľ žiadne problémy. Len prsia ma čím ďalej viac bolia. Ale tie výsledky sa mi nezdaju.

e1i
24. sep 2022

U mna to bolo mimomaternicové, spinila som a hcg rastlo pomaly

autor
24. sep 2022

@e1i ja nemám špinenie žiadne zazial. Ale bojím sa aby teda znova neodislo.

lucinka5051
24. sep 2022

Hlavne klud, nerob si stresy..pokial nespinis alebo nemas extra bolesti netreba robit paniku. Aj test moze byt zly. Toto je vec ktora je uz dana a nevies ju zmenit takze hlavne pokoj aby si si nieco neprivolala. Ja by som skusila este palickove testy. Skusit ci ta ciarka silnie...hcg by malo rast rychlo pri normalnom tehotenstve...neviem ci doktor ti sam nieco povie nakolko je este dost skoro...tipujem ze ti povie ze treba cakat a odsledovat hcg...

autor
24. sep 2022

A MS mi mešká 9 dní. Mam pravidelný 27-28 dňový cyklus.Neviem ci mam ešte počkať a spraviť si test zajtra.

autor
24. sep 2022

@lucinka5051 skúsim teda palickovy ešte. Pripadne spravím digitálny v pondelok. Nieje mi nič. Ani bolesti. Ani špinenie. Ďakujem za radu.

lucinka5051
24. sep 2022

Pokial ti meska a realne nemas ziadne tazkosti tak by som nerobila unahlene zavery... lekar si ta nasledne odsleduje a budes vediet. Drzim palce 🙂

autor
24. sep 2022

@lucinka5051 ďakujem pekne. Ja by som si ani test nerobila len som to chcela dať dnes mužovi ako darček k sviatku. Tak som sa prelakla prečo je to to iste. Obávam sa biochemickeho keďže som ho už raz mala.

lucinka5051
24. sep 2022

Ano to byt moze aj nemusi...su veci ktore bohuzial neovplyvnime...neviem ci by som to davala ako darcek...asi az po kontrole u lekara ... prave som ti to chcela aj napisat ze ja som si urobila test ktory vysiel pozitivne a dalsi som si uz nerobila radsej... sledovala som len ci nekrvacam a nemam nejake extra bolesti ale prave kvoli tomu aby som si nerobila stresy som si dalsie testy nerobila a pockala som az na kontroku u lekara...tam som sla s malou dusickou ze bud to je vsetko ok alebo nie a ak aj nie neviem s tym nic urobit. Ale chapem ak si to chcela ako darcek ze si test urobila znovu. 🙂 dufam ze to bude ok

lucinka5051
24. sep 2022

Ak by bolo biochemicke treba ist k lekarke tak ci tak nech ti odsleduje preco sa to deje..raz sa stane ale viackrat nuz tam uz by som hladala pricinu

autor
24. sep 2022

@lucinka5051 aj ja dúfam ze to bude v poriadku. Ze len pomalšie stúpa. Ak to znova bude biochemické tak samozrejme budem hľadať príčinu. Už jedno dieťa mam a to bolo na prvý sup ani neviem ako. Teraz sa snažíme už pol roka. Takže som bola rada keď mi vyskočil test. Muž to aj tušil lebo mi meškali. Takže ani taký darček to nebol. Budem sa modliť aby žiadne problémy nenastali a skúsim teda ešte test aby som bola v kľude. Co sa ma stat stane sa.

lucinka5051
24. sep 2022

Drzim palce ❤

autor
24. sep 2022

@lucinka5051 ďakujem.

petasovova
24. sep 2022

Ahoj možno ťa upokojim troska 😊 pri prvom som mala to isté len ja keď som robila digi test tak mi ukázalo 2-3 a tak to bolo dlhšie ako ty ...tiež som nevedela preco 🤷‍♀️ no možno po 2 týždňoch mi skončilo na 3+ v deň čo som sla prvý krát k dr a všetko bolo v poriadku 😊 bola som 6+1tt a už aj s akciou ❤️ mala som posunutu ovu 😊 takže sa neboj nemysli na nič zlé uvidíš všetko bude dobre 😊

autor
24. sep 2022

@petasovova spravila som si teraz ten palickovy a ten takto. 9 dní mi to mešká

petasovova
24. sep 2022

No bud si mala posunutu ovu alebo 😞...počkala by som do pondelka a skúsila by som spraviť taky istý test ráno a keď palička nebude silnejšia zavolala by som dr...silno držím palce 🤞

autor
24. sep 2022

@petasovova ďakujem ti. Dúfam ze mam len nízky hormón ako mi mama povedala.

autor
24. sep 2022

@petasovova dúfam ze som tvoj prípad.

nina004
24. sep 2022

Nie si teraz poobede len viac napitá? Ono cez deň tie testy sú ovplyvnené aj tým koľko vypiješ atď. Ja som si teraz v druhom tehotenstve tiež robila test aj poobede a nebolo na ňom čiarku ani vidno a večer a na ďalší deň ráno tam boli koľajnice. 🤷 A aj HCG hormón sa u každej mamičky inak rýchlo dvíha. Držím prsty ,aby všetko dobre dopadlo. ☘️☘️☘️

autor
24. sep 2022

@nina004 tak môže byt. Lebo casto aj chodim na wc. Teraz pijem caje kedze je zima.Clear blue som robila ráno. Ale bola som nadránom na wcko. Nechcem sa trápiť. Bojím sa keď už jedno odišlo. Zatiaľ nemám žiadne problémy. Prsia idú vybuchnúť a bolia kríze. Tak dúfam ze tam niekde je. Ďakujem ti. Pridám lepšiu foto palickoveho.

nina004
24. sep 2022

Čiarka tam je o Tom žiadna. A keď veľa piješ čaje ,tak to môže byť aj tým. Skús ešte urobiť zajtra ďalší alebo keď nebudeš toľko piť,aby tá koncentrácia hormónu bola čo najvyššia. Veľmi ti prajem nech to dobre dopadne.

autor
24. sep 2022

@nina004 ďakujem pekne. Dám vedieť. Snáď to dobre dopadne. I keď už rátam so všetkým.

orangiiina
24. sep 2022

Nechcem ta strašiť, ale moja posledná MS bola 16.8. a mne digi už napísal 3+ a čiarky som mala veľmi silne. Prečo sa stále testujes? Mna ani nenapadlo zobrať test do ruky, kontrolu mám tiež až 4.10.
Tiež som po potrate a veľmi sa obávam, či bude všetko v poriadku.

autor
24. sep 2022

@orangiiina hore vyššie som písala ze som to chcela ako darček. Palickovy som si spravila na odporúčanie. Netestujem. Ani by ma to nenapadlo keby to nemal byt darček.

majki_ki
24. sep 2022

Ja ti veľmi držím palce, ale na 9 deň meškania je tá čiarka veľmi slabá. Po 9 dňoch meškania už ju vôbec neovplyvňuje koľko toho vypijes, už to mali byť koľajnice ako oči.

autor
24. sep 2022

@majki_ki no tak uvidíme. Potom už len hľadať príčinu prečo sa neudrží.

misulkamirkova22
26. sep 2022

Držím palce aby to vyšlo s bolo všetko ok ? No ako dnes ste test nerobila ?

vevuska22
26. sep 2022

Prosím vás poradíte mi ako spraviť test clearblue aby bol vykonaný správne? Asi som divná ale robila som dva testy a oba som dokafrala tak že mi ukázalo knižku a rada by som ho spravila tretí krát dobre aby ukázalo to čo má

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre