Čiarky na teste - rýchly nárast hormónu?

7. júl 2022

Baby včera ráno bolesti pŕs - negatívny test . Dnes bolesti, pocit na zvracania a doslova všetko mi je a extrémne silné 2 čiarky. Je normalné takýto rýchlý nárast hormónu?

tehotna40
7. júl 2022

Kolko mešká menzes ? Je to divne, ze včera ani duch ani nič

7kikuska7
7. júl 2022

Boli oba testy robene z ranného moču?

zuzsat
7. júl 2022

Nepouzila si ovulacny test? Alebo ukaz extremne silne ciarky...nie je to normalne ak si nemala nic a potom kolajnice riadne...

7lenka11
7. júl 2022

malo by ti to rásť postupne.. hCG sa cca každý druhý deň zdvojnásobuje.. na základe toho aj tmavnú testy

kiki68
7. júl 2022

Je to normalne, lebo sa to moze rychlo nasobit a skocit na nejake vyssie cislo. Takze test ukaze. Mozno aj koncentracia hormonu v moci v tu chvilu

zuzsat
7. júl 2022

@kiki68 neverim ze v priebehu 24h vie vyskocit hcg z 0 na 100 napr. To neexistuje... Zasa nepozname naozaj intenzitu tych ciarok. 🤷

petulela
7. júl 2022

Nevedno koľko dní ti mešká, mne napríklad meškali len jeden deň a tá čiarka bola tak výrazná oproti kontrolnej... Neskôr som zistila, že mám v tele dva plody, tak test je omnoho zretelnejsi...tak možno, že sa niečo také môže stať

kiki68
7. júl 2022

@zuzsat Nevieme aky senzitivny bol test, ci bol spravne ponoreny, vzdy moze dojst k chybe, moze byt chybny test. Ale ked su priznaky tehu take ako pani popisuje, tak asi bude ten druhy test spravny. No mozno este jeden do tretice, ako sa hovori do tretice vsetko dobre 😉

kiki68
7. júl 2022

@petulela ja som mala v den ms dve kolajnice, bola som uz v 4tt, otehotnela som prvy den po ms 😂 u lekara som len cumela ako puk, ked uz bilo srdiecko a 8tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre