Bolesti ako pred menštruáciou

mici88
26. feb 2023

Ahojte. Už 7 dní mi mešká menzes a už niekoľko dní mám bolesti ako pred menštruáciou. Každým dňom čakám že sa spustí no stále nič. Predvčerom som si všimla aj taký priesvitný alebo až biely riedky výtok (pred menzesom mávam hustejší) . A mala som ho aj dnes ráno vo veľkom množstve až som myslela že už sa mi spúšťa menzes no ten neprichádza. Robila som si ráno tehotenský test ten bol negatívny. Je tu ešte možnosť, že mi nemusí ukázať test správny výsledok aj keď mi už takto dlho mešká menzes? Viem že to môže byť aj niečo iné no mám takého tušaka že sa nám možno zadarilo. Hlavne tým ako citim to podbruško.

pabla99
26. feb 2023

@mici88 mohla si mat posunutú ovulaciu, tehotná byt môžeš, len to ešte nezachytil test
Alebo tam môže byt dalších X možnosti prečo mešká . Stres, nejaký zdravotný problém.
Keby neprichádzala a testy by boli stále negatívne tak jedine smer DR..
😊

kkovacovak
26. feb 2023

@mici88 mne vyšiel pozitivni test až na 40 deň cyklu

mici88
autor
26. feb 2023

@pabla99 ďakujem. Áno som objednaná ale až na 14.3. tak je to také o ničom.

janetinka27
26. feb 2023

@mici88 cokolvek - posunuta ovu, vysoky estradiol kvoli cyste, anovulacny cyklus... ale do prehliadky to urcite vydrzi🙂

mici88
autor
26. feb 2023

@janetinka27 dúfam že to nebude hlavne nič zlé. Nezvykne mi takto meškávať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre