Bolesť podbruška a zväčšené prsia

badgang
8. sep 2017

Ahojte, potrebujem prosim poradit. Pred 10 timi dnami mi skoncil menses, a od tej doby ma boli podbrusko, mam krce ako keby som to mala znova dostat, prsia sa mi zvatsili, ale nebolia( nebolievaju ani pred menses), a mam strasnu chut na mc donald, co som predtym si dala max 1x do mesiaca, teraz by som ho jedla od rana do vecera. Menses mam mat az o necele dva tyzdne, myslite ze mozem byt v tom? Moc dakujem za rady

katus226
8. sep 2017

a ten posledny menzes bol silny ako zvycajne? niekedy sa stava, ze zena je uz tehotna, a aj tak este pride krvacanie, zvycajne slabsie. inak ja som podobny stav ako opisujes raz mala. telo si normalne myslelo, ze som tehotna, ale testy boli negativne a menzes meskal nakoniec len dva dni. az tyzden po nom vsetky cudne priznaky postupne zmizli.

badgang
autor
8. sep 2017

bol slabsi, v tedy ma prvy raz napadlo ci nejsom tehotna, a potom som si vsimla ze podprsenka mi je mala a do toho to brucho, zhorsilo sa i palenie zahy, posledne dni i chrbat a krize .

badgang
autor
8. sep 2017

tento ,,stav,, trva uz 10 dni v kuse

katus226
8. sep 2017

aj vies ktory den cyklu mavas ovulaciu? inak ak ten posledny menzes nebol "ozajstny", urobila by som si test. desat dni od uhniezdenia uz stopro musi byt nieco vidiet, ak si naozaj tehotna

badgang
autor
8. sep 2017

vobec netusim kedy, nesnazime sa o babo, tak neviem kedy je ovulka, z testu mam strach, preto sa mi neho moc nechce, ale asi mi nic ine neostane

katus226
8. sep 2017

len odvahu 🙂 ja som mavala strach z opacneho dovodu - ze uvidim len jednu ciarku. ak ale bude test negativny a priznaky budu pretrvavat, rozhodne odporucam ist lekarovi. aj ked mne vtedy figu zistili 😀

sono2
8. sep 2017

Najskôr nie. Ale blíži sa ovulácia to bude ono aj tá bolesť aj chute.
Myslím, že je zničujúce po MS čakať, že si tehotná. Áno, sú ženy, čo mali MS a boli tehotné, ak sa ti zdá telo také iné, urob test a máš pokoj.
Ovu tiež by si mohla vedieť kedy máš, ja ju totiž prehliadnuť neviem. Hlien, bolesť na vaječníku.

badgang
autor
8. sep 2017

prave takto mi este nebolo, preto ma to prekvapilo a je to 10 dni v kuse, viem ze moja mamca mala MS do tretieho mesiaca u mna i u brata. Uprimne dufam ze tehotna niesom

zuzka1120
8. sep 2017

Môžem sa spýtať koľko dní po ovulacii ešte ovulacny test ukáže druhú čiarku?
Pretože mi ovulacny test ukazuje aj po troch dňoch druhú čiarku, čo to znamená?
Ďakujem vám🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre