Baby top test - skúsenosti

tinett
28. apr 2021

Ahojte baby som tu nova chcela by som sa opitať či mate skusenosti s baby top test včera aj dnes mi višiel test pozitivne som momentalne 33dpo...takže teoreticky ket som v tom som 4tt+4d ale je v tom hačik brala som antibiotika mala som zapal ucha neviem či nahodou som babu neubližila mam aj strach :( za každu odpoved vopred dakujem

babovka2321
28. apr 2021

@tinett nemyslela si 33 den cyklu? Inak to s 4tt+4 nesedi. V takom skorom stadiu by to ublizit nemalo, viac mu ublizi tvoj stres teraz.

tinett
autor
28. apr 2021

@babovka2321 velmi sa bojim :/ a zaujimalo by ma či maťe niekto skusenosti stim testom lebo som citala ze ma falosne visledky tak neviem priznaky zatial nemam iba ma obcas pobolieva pod bruskom ako pri menzese

hrvn
28. apr 2021

@tinett a co tak skúsiť aj iný test?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinett
autor
28. apr 2021

@hrvn viskusam aj ini len ma zaujima či su spolahlive či stim ma niekto skusenoť ;)

tinett
autor
28. apr 2021

@bambulienka25 by som sa ťa chcela spitať čo si misliš o tomto teste ? Mohol by byt fološne pozitivni

kattky
28. apr 2021

@tinett ja si myslim, ze falosne nieje pozitivny nakolko ta druha ciarka je dist silna uz. Keby bola duchujuca, tak skor ale takato tmava urcite uz nie

tinett
autor
28. apr 2021

@kattky takže podla vas nie je falošni?

kattky
28. apr 2021

@tinett nie. Ak su testy falosne pozitivne, tak urcite neukazuju takuto tmavu ciarku ale svetlucku

tinett
autor
28. apr 2021

@kattky tak dufam velmi by ma to poťešilo len sa obavam toho lebo som si prečitala ze baby top test davaju folosne visledky tak neviem neska som mala dostat menzes ale zatial nič tak dufam že uš ani nepride

kattky
28. apr 2021

@tinett tak drzim palce, aby to bolo tak ako si ty prajes 😊

tinett
autor
28. apr 2021

@kattky Dakujem velmi pekne si zlata ♡

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kattky
28. apr 2021

@tinett ja som maka one step a tiez som im akosi neverila nakolko netmavly mi vobec. Potom som kupila dr. Max a tam vybehla uplna tmava ciarka druha. Cize boly dobre aj tie one step

tinett
autor
28. apr 2021

@bambulienka25 neide mi dobre klavesnica tak zato tie chiby ....nechapem ako možu byt tu na koňi take ženi ako si ty 🙂 ja som si tu len prišla o radu o nič ine o skusenosť nie aby ma tu niekto disoval kvoli chybam za ktori nemožem lebo mi neide velmi dobre klacesnica nemožem nanej pisať velmi ako nechapem racej idem stade het

tinett
autor
28. apr 2021

@kattky tak snad mi to vinde 🙂

kattky
28. apr 2021

@tinett prajem ti to 😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi16
29. apr 2021

@tinett mne tento test vyšiel pozitívny aj keď testovacia čiarka bola takmer neviditeľná na 10dpo. Ukázal mi spoľahlivo aj woman secret a samozrejme clearblue digitálny. Určite odporúčam pre potvrdenie.

lucinka27118
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana1688
30. apr 2021

@tinett Ahoj tieto papierové testy ja tomu hovorím my vždy ukázali pravdu podľa si tehulka 🙂Ja som si ho robila tiež a vidíš digitálny ukázal oveľa viac v ten istý deň 🙂Buď skús ešte digitálny ukáže týždne alebo choď na krv ku svojmu Gynekológovi.Vela šťastia 🙂

tinett
autor
1. máj 2021

@zuzana1688 tak to som rada dakujem za odpoved ...len nemam žiadne priznaky iba ma trochu bolia prsia a boli ma aj pod bruškom ako na ms inač nič meska mi to 5dni

sunshine_18
1. máj 2021

@tinett si tehotná proste co riešiš 😌teš sa z toho a nestresuj o týždeň si zavolaj k Dr a uvidíš..

tinett
autor
1. máj 2021

@sunshine_18 ťešim sa stoho ♡ 14.5 idem k Dr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre