4 dni mi mešká menzes

shawlin
25. feb 2023

Caute baby poradte ci je v poriadku ze mam par dni po sebe na tehu teste rovnaku ciarku.. meska mi 4 dni ms a cakala.som ze.uz budu vyrazne kolajnice ..posledna foto kde ich je viac je ako mi silneli a potom tie samostatne fotene su 3 dni po sebe rovnake...

babovka2321
25. feb 2023

@shawlin neporovnavaj intenzitu ciarok na roznych testoch. Ak chces vidiet, ci tmavne, pouzivaj stale rovnaku znacku. Inak to nema ziadmu vypovednu hodnotu.

ninka99865
25. feb 2023

Presne a veď ti to pekne ztmavlo..

floki1994
25. feb 2023

@shawlin to ale nie je rovnaka znacka testu ci sa mi to zda ? Autorka hcg stupa kazde dva dni...obden by mala silniet nie kazdy den...a treba rovnakou znackou 🙂 ale myslim ze ti silnie pekne

ajko2011
25. feb 2023

@shawlin treba testovať rovnakou značkou aby si videla či tmavne

jaskolka
25. feb 2023

Veď ti krásne silneju, aj keď sú to rôzne značky. Teraz skus ten istý, ktorý si robila ako prvý a tak najlepšie uvidíš, ako to silnie.
Ale podľa mňa je to úplne v poriadku, ja som pri synovi na 4 deň meškania mala tiež slabú čiarku a potom silnela.

shawlin
autor
25. feb 2023

@jaskolka hej to som posrala 😃 mohla som.jednou znackou testovat 🤦‍♀️

majka_3
25. feb 2023

@shawlin podľa mňa aj tak pekne tmavne..keď sa poriadne zahniezdi začne sa produkovať viac hcg... držím palce 🤞
Tiež mi to najskôr išlo pomalšie ...

shawlin
autor
25. feb 2023

@majka_3 pekna postupka 😇

shawlin
autor
27. feb 2023

@jaskolka noo uz.to je silnejsie 😇

ninka99865
27. feb 2023

@shawlin no vidíš 😍

shawlin
autor
27. feb 2023
tanyag
27. feb 2023

@majka_3

Wow...ja som si urobila jeden test...digitalny, kde mi ukázalo, že som tehotná... išla som k lekárovi, vzal krv, poslal na rozbor - potvrdil tehotenstvo... toľko testov som ešte po kope nevidela 🤭 pekná zbierka

majka_3
27. feb 2023

@tanyag ja som na testy bola vždy maniačka...🤦‍♀️hrozne, ja viem ....ale ukludnovalo ma vidieť že tmavne 🙂

tanyag
27. feb 2023

@majka_3 Nie je to hrozné...a nie si sama...videla som viac žien, ktoré robia milión testov 😁

shawlin
autor
28. feb 2023

@majka_3 to aj mna a uz ked.som mala.vcera kolajnice tak som bola kludna 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre