Hľadali ste si nového partnera, alebo ste to nechali na náhodu a osud?

27. jan 2024

Mamicky , co ste ostali na dieta/deti same hladali ste si aktivne noveho partnera ( chodenie do mesta, na akcie, zoznamky atd) alebo steto nechali na nahodu a osud?
Mam 15mes dietatko, ostali sme len my dvaja s dietatkom je tomu uz 7mes, stale som sa sice nespamatala a boli to, sklamanie preco prave ja? Preco sa to stalo mne? Opustil nas pretoze si uvedomil, ze rodinny zivot nie je pre neho skoda ze na toprisiel az ked dieta bolo na svete, je najradsej sam a stara sa len o seba, o dieta sa zujima minimalne , plati kazdy mesiac, so mnou sa bavi ako s idiotom, ublizuje mi akakolvek komunikacia s nim, tazko to znasam
Kedy ste uz boli schopne si prispustit dalsi vztah?

babydoll95
27. jan 2024

Moja rada je taká, radšej úplne zostavenie z udalostí, ktoré sa udiali, sústredenie na seba a maličké dieťatko a AŽ následne si hľadaj partnera. Dosť možné, že si v takomto rozpoložení neuvedomíš negatívne vlastnosti pána čo bude pred tebou stať, budeš sa snažiť doňho projektovať ideálne partnera a otca pre dieťatko, môže to skončiť katastrofálne.
Vravím ti to z vlastnej skúsenosti, po rozchode som narazila na jedného, všetko vyzeralo tak úžasne, až pokým sa neukázala jeho pravá tvár, okradol ma, rozrezal mi pneu na aute pred servisom, aby nemusel platiť, všetko čo mi povedal bola lož vrátane priateliek, ktoré NIKDY nemal ani zamestnanie čo tvrdil. A hlavne, že chcel dieťa, rodinu bla bla a ešte ma oklamal o svojej chorobe, že sa dedí na 20% pritom to bolo 100%. Skončila som doslova na psychiatrii z neho. Toto chceš? Zvyčajne sa na mladú babu naviaže takýto magor čo vidí výhody (ukázalo sa, že nemá na platenie hypo ani 150€ na život!).

Bolí ťa srdce, chápem to, ale uvedom si, že maličké aj ty si zaslúžite pravú čistú lásku, ak cítiš zúfalstvo to vyžaruješ, normálny chlap sa nenaviaže, pretože cíti, že nemáš úplne vyriešeneho exa a stále v srdci bolesť. Pravá láska prichádza, keď to najmenej čakáme a nesmieme na ňu tlačiť.

Prajem tebe aj dieťatku, len to najlepšie, lebo PRESNE to si zaslúžite ❤️

gejb
27. jan 2024

Nový vzťah hľadaj až keď ta myslienka na bývalého vôbec nerozhodi a nebudeš cítiť voči nemu uz nič

888elizabeth
27. jan 2024

Ja som použila zákon príťažlivosti - vizualizáciu a zadefinovanie si partnera. Mám to od Michala Drienika z videí na Youtube a zafungovalo. Mám partnera presne takého, akého si si požiadala 🙂

autor
27. jan 2024

@babydoll95 dakujem za hrejive slova
Exa neriesim nemozem sa na neho ani pozriet, hnusi sa mi a nemienim mu sni odpustit ze nas odkopol

autor
27. jan 2024

Len ma to boli

autor
27. jan 2024

@888elizabeth dakujem pozriem

sheila121
27. jan 2024

Nechala som to na osud. Ja si teda neviem predstaviť, ako sa aktívne hľadá chlap. Keď neberiem do úvahy zoznamky, ktoré su podľa môjho názoru grc. Jednoducho som to nechala tak a nič neriešila.

autor
27. jan 2024

Mam 32 a pocit, ze mi skoncil zivot
Ano svoje dieta milujem vsetko by som za neho dala staram sa ako najlepsie viem ma vsetko co potrebuje ale ked vidim kolko zien je osamote a nevie si nikoho najst kolko matiek samoziviteliek je samych a nemaju partnerov ( a este ak maju dieta/deti) hladanie je p to tazsie predsa je to pre neho cudzie dieta a ked vidim kolko peknych zien aj s detmi aj bez nemaju partnerov tak neviem ci sa na mna nejaky ujde
Som z toho smutna ano nenajde sa nikto budem zit sama ale ta samota je hrozna, zivot a moje dieta a sebelaska voci samej sebe mi nevyplni prazdne miesto po partnerovi a niekomu kto by ma lubil nie ako mamku ale ako partnerku a zenu

sheila121
27. jan 2024

Autorka nezufaj. Celý život máš pred sebou, ten správny partner ešte len príde. Ja mám dieťa a našiel si ma slobodný, nie si o nič menej ako slobodná a bezdetná. Hlavu hore.

chodec15
27. jan 2024

Ako vzdy je spravna stredna cesta, nejst do extremov. Nezavesit sa hned na dalsieho zufalca, ani uplna pasivita = nenechavat nic na nahodu.
Kam ta asi zavedie zivot, kebyze vsetko v nom nechas na uplnu nahodu (vzdelanie - vyberies si nahodne skolu, praca - vyberies si nahodne pracu, nebudes pracovat, ved nahoda ta zachrani,...) atd.

mandzula
27. jan 2024

@autor nezufaj, presne v tvojom veku a so 6-rocnou dcerou som si nasla noveho partnera, dokopy nas dala nahoda a tahame uz 11. rok.

oslo1
27. jan 2024

Manzel zomrel pred 2 rokmi. Nehladam dalsi vztah.

autor
27. jan 2024

@oslo1 myslim ze sme v rozdielnych situaciach takze velmi porovnavat sa neda
Mrzi ma vasa strata

lanka999
27. jan 2024

zoznamila ma kamaratka a slo to akosi samo 🙂 sice zatial niesme vo vztahu spoznavame sa ale... 🙂

31majka12
27. jan 2024

Mne osobne trvali tri roky ,kým som si nejakého potenciálneho partnera pripustila k sebe .
Ale až po 9rokoch som našla ozajstnú lásku .

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betulinka1
27. jan 2024

Na osud, som stara skola, cize este aj ten iniciatívny ma byt ten chlap. 😉 zbalil ma sused. Obaja sme boli sami viac ako dva roky a mali deti v rovnakom veku. Prisťahovala som sa do bytovky o poschodie nizsie. Ako s filmu, ze raz zaklopal, ci neprideme na navstevu, ze deti sa pohraju. Ale napriklad moj ocino, mamina, ked zomrela, tak po case povedal, ze nechce byt sam a isiel cez zoznamky. Mal nejake stretka a potom ostal s jednou su spolu 6 rokov. Cize na to nie je vzorec. Ved Skus uvidis, nikdy nevies, kde caka na teba ten spravny chlap. Kamoska sa zoznámila s muzom na tanečnom kurze.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. jan 2024

@31majka12 dakujem za skusenost

autor
28. jan 2024

Ja este niekde v kutiku duse viem ze by som vedela este tej rodine dat toho vela, dieta , manzelstvo chcela by som to
Ja tiez nemam cas vypisovat na ziznamkach jednak mam dieta a o to sa musim starat a po dalsie ak sa po 3 rokoch vratim do prace nebudem mat casu ani tolko
Asi to necham plynut ak by som nasla ihlu v kope sena co bude chciet byt sucastou nasej rodiny ( ja a dieta) vytvorili by sme skvelu trojku a sk by to bolo to prave nebranila by som sa svadbe ani dalsiemu dietatu ale len do urciteho veku
Potom by som uz len hladala niekoho na travenie volneho casu

dogblock
28. jan 2024

@888elizabeth drienik je totalny trapos

888elizabeth
29. jan 2024

@dogblock v poriadku, je to tvoj názor 🙂 možno si trapoška tiež, len ti to nikto ešte neprezradil 😂

petronelka47
29. jan 2024

Prosim ťa neplač,si mladá a zdravá ( dúfam) ,keď ťa budú trápiť choroby chlapi budú poslené na čo budeš myslieť. Teraz si užívaj dieťatko. Ver mi! 🙂

sense
29. jan 2024

Nechala som to osud.... Celkovo nie som hľadajúci typ

lanka999
29. jan 2024

ak budes takto negativna autorka budu sa ti stale dokola diat zle veci tomu ver 🙂 chlap sa da spoznat hockde zapis sa na nejaky kurz chod na jazykovu skolu, zacni sportovat chod medzi ludi a ideal teraz pomaly na jar ked ludia budu viac vychadzat von a nie čučať doma 🙂

autor
29. jan 2024

@lanka999 nemam moznosti zijem na dedine

lanka999
30. jan 2024

skus aspon v najblizsom meste alebo ak mas cas napis mi sukromnu spravu a mozme byt kamosky 🙂

autor
30. jan 2024

@lanka999 nema sa mi kto postarat o dieta a sama autom s dietatom nejazdim

dogblock
30. jan 2024

tak to si v keli potom

autor
30. jan 2024