Som v 8. týždni a cítim sa veľmi škaredá

30. apr 2024

Ahojte kočky potrebujem sa niekomu vyrozprávať a možno zistiť, či niekto mal podobne pocity. Som ešte len v prvom trimestri približne 8 tt. Je to moje druhé tehotenstvo jedného syna už mám. Ale to sa nedá porovnať s týmto tehotenstvom. Predtým mi bolo brucho vidno sotva v šiestom mesiaci teraz som zduta ako koza…všade na tvári sa mi robia vyrážky ktoré ani nejdú dať preč lebo sú to len take guľe na ksichte…mam fľaky pri ústach akoby mam fúzy a nehovorím ani o tom že už som pribrala minimálne 3 kila co napríklad sladke nejem takmer vôbec a všeobecne veľa nejem…už ma ani moja známa nespoznala dnes na ulici a kamarátka, ktorá jedna z mála o tehotenstve vie a vždy bola úprimná mi pred pár dňami povedala že vyzerám vážne zle…ja viem že tak vyzerám ale je to hrozne ak to takto pôjde ďalej budem chodiť asi po kanáloch…mala niektorá z vás niečo podobne ? Prešlo to aspoň v druhom trimestri ?? Keď som bola prvý krát tehotná tak som takéto pocity vôbec nemala 😞

smajcii
30. apr 2024

Ja som teda mala pleť v poriadku, aj bruško začalo rásť až v 6. mesiaci, ale aj tak som si prišla ako strašidlo, taká nejaká zostarnutá, čudná, večne nespokojná. A v druhej polovici tehotenstva to už som si prišla ako absolútna bohyňa, chodiaca dokonalosť 😍😁 až som sama nechápala, kde sa to vo mne berie, ale doteraz keď si pozriem tie fotky, tak si poviem, že som bola šupa 😁😁tak ja si myslím, že to máš len hormónmi, bude sa to zlepšovať 🤗 hlavne nech ste zdraví a bude dobre 🙂

domkakvet
30. apr 2024

Je to len obdobie, musis vydrzat.

kiki68
30. apr 2024

Ano preslo, len ochlpenie bolo hrozne, ako keby zeriem steroidy 😂 ale tie afty presli po 15tt nejako. Hrozne to bolo, tiez vsade vyrazky. Zial este po porode som mala ako keby par vriedkov na nohach, to som nejako vytlacila, ale dlho bol vidiet flak po tom. Ja som to neriesila, Proste prezit

kiki68
30. apr 2024

@smajcii aj u mna od 18tt ako keby niekto mavol prutikom. Dnes krutim hlavou, sestricky v nemocke, ze vy by ste mala byt tehu stale, ze vyzerate nadherne. Tak nieco za nieco

sejbipi
30. apr 2024

V prvom tehu tiež nič takéto, v druhom sa mi urobili fľaky okolo nosa (nebolia, nie sú suché, len červené) som 29tt a stále tam sú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre