Som 3 mesiace po sekcii a som znovu tehotná

9. apr 2024

Dnes pre nás totálny šok… ovulacne testy zlyhali na plnej čiare a od pôrodu z 2 pohlavných stykov ďalšie tehotenstvo. Ukludnite ma prosím…

katkaseiner
9. apr 2024

uf, neukludnim ta ale drzim palce

pribinak
9. apr 2024

Ovulácne testy zlyhali…..zlyhali ste vy dvaja. Žiadna ochrana? Kondom? Tabletky? Pesar?

No nič, porodis ako kopec iných žien. Budeš viac sledovaná a budeš musieť viac odpočívať

vyrovnanaosoba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belllinka
9. apr 2024

Odkedy sa ovulačné testy používajú ako antikoncepcia? 🙄😂 Zlyhali ste akurát vy dvaja...

autor
9. apr 2024

@vyrovnanaosoba však sestonedelie sme nemali spolu nič

ivana3111
9. apr 2024

Aspoň budete mat malý rozdiel medzi deťmi :D ale hlavne nech ste zdraví

katica06
9. apr 2024

Nádych, výdych a kľud. Dáš to. Mám kamošku ktorá nemá vekový rozdiel medzi deťmi ani tých povestných deväť mesiacov. Oboch synov má predčasne narodené.

mamamasama
9. apr 2024

@vyrovnanaosoba matematika ti asi moc nejde, čo?

jaaankaaaa
9. apr 2024

Ako ono tu podľa mna nie je problém ten malý rozdiel medzi deťmi, ale tie riziká skorého otehotnenia po sekcii, no ja by som sa pýtala na názor lekára
Ale držím palce, už sa stalo, tak verím, že to zvládnete 😊

luciaruz
9. apr 2024

Ovulacne testy nemuseli zlyhat. Spermie preziju v zenskom tele niekolko dni. Počkali si na dozretie vajicka.

palculienka40
9. apr 2024

Znama tak tiez a krasne dve zdrave baby su ako dvojicky. Kupili dvojickovsky kocik. Viec co by one za to dali.

januska12323
9. apr 2024

Ovulačné testy za nič nemôžu, nie je to ochrana.

sofia1979
9. apr 2024

Kto zlyhal ste jedine vy a hlavne ty. Ohrozila si seba aj dieťa pokoj sa choď za Dr poraď sa držím palce nech to zvládnete. Ešte som nepočula, že by ovulacne testy boli antikoncepcia!!!

mamina7070
9. apr 2024

Ovulacne testy nezlyhali nie je to prostriedok planovania rodicovstva

no teraz uz nic nenarobis budes viac sledovana, obmedz cinnosti co drazdia jazvu po cisarskom napr aj ten sex mozno budes viac musiet lezat kvoli riziku ruptury maternice

betulinka1
9. apr 2024

No chod za dr a uvidis co ti povie. Mne povedal dr, ze ak by som chcela dalsie, tak az po roku mam otehotnieť. Zalezi aku mas tu ranu v vnutri a ci je ok zrastená. Drzim palce.

mamina7070
9. apr 2024

@betulinka1 zrastena za tri mesiace uplne nebude tak sa reze cez x vrstiev

autorka bude treba merat hrubku jazvy, ak tak pojdes lezat do nemocky na rizikove

bublinka1426
9. apr 2024

smer gynda. tu si totalne zbytocne.

simona20201309
9. apr 2024

To je tvoj muž tak sebecký, alebo ste takí veriaci, že vytiahnuť je hriech???

dominikamacakova
9. apr 2024

Ja som otehotnela po šiestich mesiacoch. Jedna zo skupiny na MK otehotnela po troch mesiacoch a čakala dvojičky 😅(ona neviem či mala sekciu)

iwesska
9. apr 2024

No otehotniec 3 mesiace po sekcii je dost pruser. Maternica nezhojena poriadne. Vysoke riziko ruptury maternice. Neviem,kde ste mali hlavu,ked ste to robili🙈 Sme si davali extremny pozor,nie sa spoliehat na ovulacne testy. Cyklus moze byt rozhadzany, ak kojis,este horsie. No co uz teraz,musis vynosit,porodit a budu ta viac sledovat,aby jazva nepraskla.

lenqua_12325
9. apr 2024

@simona20201309 tiež mi to napadlo ☹

vyrovnanaosoba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
9. apr 2024

Koniec šestonedelia som mala 14.2.. poslednýkrát sme mali sex 28.3.

lisymbia
9. apr 2024

@vyrovnanaosoba test ti ukáže tehotenstvo už kludne 12 dni po styku ak trafis ovulaciu 🤷‍♀️

autor
9. apr 2024

Pred tým 21.3. kedy som malinko zakrvacala. Inak som menštruáciu ešte nemala. Preto som si robila testy

floki1994
9. apr 2024

Uff tak to drzim palce..velke riziko pre teba a aj dieta...cim skor chod k lekarke nech pozrie jazvu...mne priam zakazala do roka otehotniet ze to.moze byt fatalne ..riziko ruptury maternice alebo ze sa vajicko uchyti na jazve co je dost problem je tam dost vysoke..budem drzat palce ...do buducna sa chrante ;)

autor
9. apr 2024

@floki1994 ďakujem aspoň tebe za povzbudenie…

barborachors
9. apr 2024

uf a co si si myslela ja som oteho pri pettingu, nieto ze sex, mama moja, drzte mneee... Ženy! Používajte kondóm! A nie prerusovany, zato ze 99 zien zo 100 neote tak jedna vleti do toho ani nevie ako.
Porad sa na gynde ale urobia ti zasa sc lebo nemas este zhojene pôrodne poranenie.

vyrovnanaosoba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
9. apr 2024

@vyrovnanaosoba v pohode moze byt tehotna z posledneho sexu, pokial trafili ovulaciu. Preco by nemohli?
Ja som mala 10dpo uz riadne kolajnice. Takze ziadne ""to musí byť minimálne mesiac tehotná, aby jej test ukázal""

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre