Pôjdem na potrat

denisa9724
15. máj 2022

Už som sa rozhodla idem to urobiť pôjdem po na potrat nie som sebecká ani ani nič podobné a nechcem sa sťažovať ale môj muž mi absolútne nepomáha nič iné nerobí ak príde z práce len štvorkolka a pes ak sa niečo stane jedine kto za to môže som ja a už mám toho toho naozaj dosť!!!
Bude to tak najlepšie mám aj podporu rodiny a to je najdôležitejšie si myslím. Ja mám malú dcéru a tá mi úplne stačí milujem ju najviac na svete. A ak má bude niekto urážať alebo čokoľvek nerobím to pre seba ale pre ňu aby nebola na druhej koľaji.

babovka2321
15. máj 2022

@denisa9724 a pises to tu preco.. ? Potrebujes potlapkat po pleci?

maminkadeticiek
15. máj 2022

A naco nam to tu pises prosim ta?Rozhodla si sa zabit si nenarodene dieta,zabit dcere surodenca. Cakas od niekoho odobrenie ake to mas tazke?Mnohe mame,ale deti by sme nedali ani za nic.Ak jedina dobra vec od mojho manzela mali byt deti,tak to stalo za to.Ked je taky hrozny naco s nim sexujes???

diamond007
15. máj 2022

@babovka2321 hľadala tu dôvod prečo mať druhé bábo keď jej nepomáha manžel

ailiba
15. máj 2022

@denisa9724 tak ked si pevne rozhodnuta, tak asi uz nie je o com rozpravat... Prajem vela stastia.

maminkadeticiek
15. máj 2022

@diamond007 Ako SORRY ale to ze mi nepomaha manzel je odkedy dovod ist na potrat?Nepoznam sice dovod pre ktory ist na potrat,mozno ak by som bola znasilnena neznamym muzom,ale tento dovod znie smiesne az malicherne.

orangiiina
15. máj 2022

To si mas riesit doma s mužom a nie s cudzími ženami a používať ochranu, keď druhe nechceš. Iba sa mi zdvihol tlak. Moja mama nás zvládla 4 bez otcovej pomoci a ty nevieš zvládnuť dve.

ibajaanikiny
15. máj 2022

@denisa9724 na co nam to oznamujes? Snazili sme sa ta tu nedavno podporit a aj tak si ides svoje. Tak to urob,ale pochybujem,ze nebudes mat vycitky,skor ci neskor ta to dobehne. Najblizsie pouzivaj ochranu,ak nevies niest zodpovednost a hladas dovody,preco to dieta nemat…

beata_k
15. máj 2022

@denisa9724 No kolko ludi z tych 1800 vo Vikartovciach sa vola Denisa a ma dceru? Na toto si nemyslela takto verejne?

anaj_janka
15. máj 2022

@denisa9724 treba byť zodpovedný na začiatku. Sú ľudia,kto.maju srdce a vedia pomôcť,aby poskytli skutočnú pomoc. Držím vám palce.

domi995
15. máj 2022

Zdá sa, že stále pochybuješ keďže si to napísala aj sem. .v hĺbke seba to nechceš spraviť a si len zranená.. hormóny ti lietajú, možno sa stalo práve niečo z toho čo si vypísala a si nahnevaná.. ešte raz si prečítaj svoju prvú založenú diskusiu, s chladnou hlavou.. myslím na teba ❤️

dzulli1980
15. máj 2022

Je Tvoja vec, čo urobíš ... no pamätaj, raz Ťa Tvoje rozhodnutie dobehne ... keby Ťa znásilnila banda grázlov a zostala by si tehotná, beriem, sama by som v takom prípade išla na potrat ... ale to, že Ti muž nepomáha? A prečo s ním čakáš druhé dieťa? Strašne ľahko sa v dnešnej dobe ľudia zbavujú zodpovednosti.
@denisa9724

domi995
15. máj 2022

@denisa9724 a nezabúdaj, pri týchto problémoch čo máš môžeš dať stále dieťa na adopciu - tým čiastočne dokážeš to, že nie si sebecká

diamond007
15. máj 2022

@maminkadeticiek ako SORRY ale mne to nepíš, nezaujímas ma 😀 ja nie som autorka

poopsie
15. máj 2022

To tak býva sprostí majú šťastie... Taká mater čo ani nevie ako porodí si piate decko do záchoda,, ďalšia ide na potrat... A taká čo nemôže mať by kľudne aj 5 vychovala...

diamond007
15. máj 2022

@beata_k je to jasné že Denisa môže byť aj meno dcéry že? 😀

beata_k
15. máj 2022
basska_b
15. máj 2022

@maminkadeticiek
Vies, jasne, ze to neni dovod na potrat, ale @diamond007 len chcela pripomenut tuto diskusiu zo vcera... asi je autorka ta ista...
https://www.modrykonik.sk/forum/co-sa-zmenilo-narodenim-dietata/chceli-by-ste-druhe-dieta-i-napriek-tomu-ze-vam-muz-nic-nepomoze/#post-84907305

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
15. máj 2022

@zazvorka87 Zemiacik 😃👍

martinka13
15. máj 2022

Nerozumiem, prečo tu píšeš, keď si rozhodnutá. Jedno dieťa miluješ najviac na svete, druhé zabiješ. Tvoja voľba, Ty s tým budeš žiť.. .

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
15. máj 2022

Naco tento prispevok, obycajna sebecka zena ale asi mala potrebu to napisat, ze sa jej asi ulavi, zhodit vlastne rozhodnutie na muza je bonus, si mala brat ochranu alebo sa postavit k tomu celom, alebo utiect ale dobehne ta to

060106
15. máj 2022

Ako ja neviem zeny a vy sa pocuvate? Tak niekto sa pride postazovat a vy ho hned odcudzujdte? Viete preco to chce spravit a preco sa tak rozhodla? Pytali ste sa jej? Nie len odcudzujete! Samzrejme dieta vinosit a dat na adopciu? Ked s
ho nikto nebude chciet ma vyrastat radcej bez rodicu zazemia lasky a nehy? A ano je to kur- va nespravodlive ked niekto chce a nedari sa a ked niekto nechce a ma. My sme sa snazili 8 rokov o visnivanu dcerku ale aj tak viem pochopit zenu ktora chce ist na potrat. Viete ako sa hovori kto nezazije nepochopi. Ak si si na 100% ista tak to sprav.

thoughtfulweirdo
15. máj 2022

Tak zrejme sa manzel predsa len venuje aj niecomu inemu okrem stvorkolky a psa, ked s nim cakas dieta 😅 necitala som predchadzajucu diskusiu, ale toto na mna priam krici, ze sa chces muzovi tym potratom pomstit. Ja nie som nijaka protipotratova uderka, ale toto je katastrofalne zly dovod na ten potrat ist.

beata_k
15. máj 2022

Joj zeny, ved je to troll na nedelny vecer.

zdenka11081983
15. máj 2022

@denisa9724 za rozhodnutie ist na potrat Ta súdiť nebudem. To neprinalezi nikomu. Ale Tvoj prejav mentálneho atleta ma rozrusil pred spaním. Take pohlupsie si... Kedysi existovali také denníky, aj teraz to majú aj v dračiku, dokonca na kľúč. Lepšie takýto výkrik spísať tam, aspon nenaseres toľko matiek, snažiliek a tak...

akbara77
15. máj 2022

@denisa9724 somara si si vzala,somara máš.

majkabambulik
15. máj 2022

Co cakas, ze ta budeme tu chvalit, ked si najdes vraha, ktory zabije malicke ako vyriesenie svojich problemov s manzelom?

lolita555
15. máj 2022

@060106 tak sa chránime nie,tak muž nepomáha,alesexovať vie a ešte potom plače

vanda323
15. máj 2022

@denisa9724 Budem zla asi teraz .. ale keď máš na prd muža prečo si snim otehotnela druhý krát?
Máme ti povedať čo akože? Srdiečko, dobre robíš choď na potrat? Sama dobre vieš že to není dobre že naň ideš ...
Keby to bolo dobré nemala by si výčitky svedomia....a nepísala by si sem....
Boh nám dal slobodnú vôľu rozhodnúť sa .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre