Neverím, že som tehotná

1. máj 2024

Ahojte ženy..musím sa vyrozprávať lebo normálne nechápem čo sa stalo...mám 33 rokov a 6 ročnú dcérku..dva roky po jej narodení som zacala mať problémy s cyklom..ms začala vynechavat až mi pár mesiacov neprišla vôbec..pred dvoma rokmi mi lekár stanovil diagnózu konečne .ako predčasné ovarialne zlyhanie s tým že už druhé dieťa mať nebudem jedine umelé oplodnenie s darovaními vajíčkami..tak sme sa s tým zamierili s mužom ..teraz som bola pred mesiacom a pol na preventívke s tým že aj spravíme niečo s mojím cyklom dostala.som vyvolavacku do zadku..a predpísal mi po vyšetrení hormóny ktoré mam brať keď príde menzes..lenže menzes nikde..išla som stým za ním že treba druhu vyvolavacku..a lekár má pozrel ..teda sono odspodu s tým že žiadnu mi nedá lebo tam vidí plod..skoro som tam spadla z toho kresla..pýtam sa ho po úvodnom šoku že ako je to možné tak len pokrcil plecami 🙈🙈🙈

anjelicek26
1. máj 2024

Ber to ako zazrak😘😘V ktorom si tyzdni?

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

No vidis, obcas sa deju zazraky 🙂 tak ta diagnoza ocividne neznamenala, ze si uz uplne neplodna, ale ze ti za rok nedozrie vajko v kazdom “cykle”, ale mozno sa mu este niekedy, mozno raz za rok uraci…. A hla 😄 tak ti gratulujem 🙂

mane01
1. máj 2024

To je nadherne prekvapenie! Blahozelam! 🙂

deti95060810
1. máj 2024

aj kolegyňa mala diagn. neplodnosť...
v 38 rokoch - jedno dieťa a o 2 roky ďalšie.
keď už s manž. ani len nedúfali.

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka menzes mám dva krát ročne..tak ma to úplne šokovalo..ešte keď mi povedal že už jedine umelé oplodnenie 🙈

autor
1. máj 2024
dominikac321
1. máj 2024

Bohu nie je nic nemozne 🙂

autor
1. máj 2024

Ešte som sa sťažovala lekárovi že často mocim a svrbi má tam dole a on ze to je buď infekcia alebo ste tehotná..ale u vás tehotenstvo nehrozí..no a potom pozrel sono a ostal v šoku aj on 😂🙈

autor
1. máj 2024

Len si prídem že mám už veľa rokov na druhé dieťa..keď sa narodí budem mať už 34 🙈

dominikac321
1. máj 2024

toto s vekom ani nepis, mam 32, nemam ani prve a do 33 to zrejme ani nestihnem...

ysseba
1. máj 2024

Veľa rokov? Čo siii, ešte aj tretie stihnete v normálnom veku 🙂 A gratulujem, to je krásne prekvapenie. Držím palce nech všetko dobre dopadne. V láske a v medicíne je možné všetko. Proste niekto chce ísť veľmi ku vám 🙂

anavianavi
1. máj 2024

na rodicovskom budes patrit stale k tym mladym mamickam. dnes zeny zacinaju s detmi bezne po 35.

nevenka
1. máj 2024

Ale aka stara, ja mam 4 deti, vek: 30, 32, 37, 39, takmer 40.

betulinka1
1. máj 2024

Poznam vela zien, co im lekar povedal, ze nebudu moct mat deti. Mne tiez, dokonca dvaja. Tak reku ok, nemusime mat ochranu. Otehotnela som pri prvom nechránenom styku v mojom zivote na plno. 🤔🤔🤔 zázraky sa deju. A inak rodila som ako 34 rocna svoje prve dieta, takze ty pri druhom si s vekom uplne v pohode.

nevenka
1. máj 2024

Ja mat zdravie v pohode (vysoky tlak, hypertyreoza), tak sa dam aj na piate, vek: 41 🤪

kulumulu123
1. máj 2024

Ja som mala podobne ked sme sa pojusali o druhe dieta dr na prestiznej gyn klinike mi pivedal ze podla mojho hormonalneho profilu som proste v prechode (mala som 40 a cyklus pravidelny ako japonsky vlak)... Jedine ma poslal na ivf... A vies co? Ivf neuspesne... Tak sme sa s tym tak nejak zmierili a zrazu ze bum kolajnice take ze som skoro oslepla bez akehokolvek medicinskeho zasahu... A co na to mudr? Pokrcil ramenami ze necie...

yosi
1. máj 2024

@deti95060810 Poznám jedného čo bil ženu lebo sa im nedarilo. Hovoril, že bohvie čo robila za mlada a tak sa rozviedli. Obaja si našli nových partnerov. Ona má dnes 3 deti, on doteraz ani jedno 😊

katka533
1. máj 2024

Aj mne sa to iste stalo, ze uz nemam vajicka a len umelým. Otehotnela som ako 39 rocna

svokrinjazykmonika
1. máj 2024

Tak to je hotový zázrak v tvojom prípade, gratulujem 😍 že menzes 2x do roka, wau

lauricka
2. máj 2024

Ženské telo je nevyspytateľné, môj gynekológ to sám hovorí. Moja diagnóza je PCO, primárna neplodnosť. Kvôli otehotneniu mi robil drilling vaječníkov, čo pomohlo, ale to sa vráti naspäť do pôvodného stavu do niekoľkých mesiacov a o tri roky som porodila znovu a tehotná som bola, ako sa hovorí, len tak, na prvý šup.

marienka1989
2. máj 2024

V prvom rade gratulujem ❤ zažila som podobný zázrak, keď som mala PCO a hrozil mi drilling, menzes som mala tiež raz za čas, neustále vyvolávačky, potom mi doktorka odporučila hormonálnu antikoncepciu, či by nepomohla na úpravu cyklu, brala som ju cca pol roka...a zrazu bum, napriek tomuto všetkému (vrátane antikoncepcie) som otehotnela a po tehotenstve som bola vyliečená aj z PCO, dokonca sa podarilo ešte jedno dieťatko 😍

luka1234
2. máj 2024

Zostala som tehotná tesne pred 40 aj prvé a do roka druhé..

leni1405
7. máj 2024

Ja mám o chvíľu 40 a v júni rodím prvé. Stará nie si. Ja som už "stará" .😅 Veľmi stará prvorodička. Ale proste to tak vyšlo. Vďačím Bohu za všetko. A tešíme sa. Gratulujem k bábätku 😊

luccija
7. máj 2024

Príjemné prekvapenie.Moja suseda mala 12 r syna a v 37 nemala viac menzes ako mala jej mama v 40 tke tiež stratila menzes tak gyn hovoril, že menopauza sa blíži.O pol roka čakala dieťa to dlho kojila atď..a pred 40 tkou ďalšie dieťa🙂ale to, keď dokojila už menzes neprišiel a má potvrdenú menopauzu

andrea2323
7. máj 2024

Autorka - ja budem mať prvé v 34 😁 všetko je tak ako má byť 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre