Necítim sa tehotná

7. okt 2021

Ahojte som v 18tt, a necítim sa vôbec tehotná . Nemám žiadne ťažkosti dokonca ani bruško . Veľa žien v tomto týždni už má bruško . Samozrejme základ som mala už pred otehotnením keďže nie som žiadne páratko , ale tehotenské teda nie je . Necítim žiadne pohyby ani nič 😏 Posledný ultrazvuk bol v 12tt kde bolo všetko okey , testy v 12tt aj v 16tt boli negatívne . Teraz ma čaká ultrazvuk v 20tt a popravde mám obavy či je všetko ok ..
Jedna sa o moje prvé tehotenstvo . Ako ste sa v týchto týždňoch cítili vy ?

denden77
7. okt 2021

bud rada, co by ine za to dali 😁
ja som okrem rastuceho brucha tiez nemala ziadne tehotenske pocity a problemy v 18tt 😊

autor
7. okt 2021

@denden77 ja som mala prvý trimester hrozny, zvracala som , bolesti krížov , podbruška , pŕs a zo dňa na deň to prešlo a odvtedy nič preto ma to vyľakalo

ariannazara
7. okt 2021

Ja som nikdy nemala žiadne ťažkosti vôbec nič, bola som chudá a brucho som nemala vôbec asi v 5m mi vykuklo išla som rodiť zo zadu by si ani nepovedala ze som tehu. Celý čas som chodila krista krížom vôbec som sa necítila tehu 🥰 perfektne obdobie, keby som také tehu mala aj druhé tak som happy ❤️

domka222
7. okt 2021

Hcg s pribúdajúcimi týždňami zase klesá, takže to že príznaky ustúpili je myslím ok. Pri prvom v 18tt tiež skoro bez príznakov, ale ja som už cítila pohyby

denden77
7. okt 2021

bud rada a uzivaj, casom pribudnu ine "problemy" 😁

ivangeline
7. okt 2021

2trimester je naj...zvycajbe ziadne tazkostj tehotna nemava..nvm,co by ti malo byt. Pockaj na posledny mesiac. :D

dzepeta
7. okt 2021

Som 21 tt druhe tehotenstvo a po tehotenskom bruchu ani stopy🙂 ale vyhovuje minto takto. Pri prvom mi brusko vykuklo az v 33 tyzdni. Celkovo aom brucho mala mensie. To ocenis v poslednych tyzdnoch😀Pohyby som zacala citi az okolo 20tt v oboch pripadoch. Neboj urcite ue vsetko v poriadku🙂 uzivaj si ze ti nebyva zle🙂 prajem vela zdravia🙂

simonka15513
7. okt 2021

Žiadne ťažkosti ani raz 😁 a brucho mi bolo vidno asi až v 6 mesiaci zato to potom išlo len hore a hore a teraz po pôrode už 8 mesiacov a stále 15 kilá hore 😁😁

bejba18
7. okt 2021

Som na tom tak isto 🙂 17tt

mabenn
7. okt 2021

Ja si myslim ze chvilku pockaj a budes sa citit ..na konci to uz neprehliadnes

elizabet173
7. okt 2021

prečo ťa to vyľakalo, keď u lekára je všetko v poriadku? Ja som mala hroznú prvú polovicu, zvracala som celé dni, naťahovalo ma aj so zubnej pasty, ale potom až do konca paráda. A v 18. týždni som o brušku ani nechyrovala, Každá žena to prežíva ináč, buď rada, že sa cítiš dobre a užívaj si to

basska_b
7. okt 2021

Ja som bola tazko v pohode do 7 mesiaca. Za mňa platí, že druhý trimester je najkrajší, prílev energie na chystanie vybavičky ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre