Miznúce príznaky

lilkaparkanska
30. apr 2024

Ahojte,
videla som tu dosť príspevkov kde sa baby veľmi strachujú že sa im zmiernili alebo vymyzli príznaky. Neviem ako ostatné tehulky ale ja to beriem ako súčasť tehotenstva. Jeden deň sa zobudím a pýtam sa, či som vôbec tehotná a potom to o deň a niekedy aj o pár hodín hneď oľutujem 😄 Neviem ako vy no to že sa mi zmiernia príznaky beriem v dobrom svetle, že vtedy to využijem a idem robiť veci okolo domácnosti. Aj od včera som si fakt hovorila, že ani sa necítim ako tehotná. Ráno som sa zobudila to isté, prsia nebolavé, všetko v pohode a prídem do roboty no a mne začnú tak silné nevoľnosti že len krútim hlavou. Užívajte si keď tie príznaky uľavia 🫶

kiki68
30. apr 2024

@lilkaparkanska je to normalne, ked sa viac ustali HCG, tak prestanu tie divoke prejavy. Niekomu od 9 tt, niekomu od 14, niekomu od 23tt. Je to rozne

lilkaparkanska
autor
30. apr 2024

@kiki68 ja som v siedmom tyzdni a mam to ako na kolotoci vcera ma sice v robote bolel chrbat ale dosla som domov a este som lietala a nic mi nebolo dnes krutenie hlavy a nevolnosti. Podla mna si to hlavne netreba pripustat lebo je to aj o tom ako sa k tomu clovek postavi

kiki68
30. apr 2024

@lilkaparkanska ehm takto to velmi nefunguje s tym pripustanim, mohla by som hovorit ako som si kupila nejake naramky proti grcaniu, hodinu som sedela vytesena, ze to naozaj zabera a po hodine aj s naramkami objimala misu 😂😂😂 Mne bolo teda strasne zle do 14tt, niekedy som sa nevedela postavit z postele, tocaky a zvracanie. Ale mam kamosky, co nemali skoro nic. Ja som dokonca pocula od muzovej kolegyne, ze to mi je zle preto, ze som na to dieta nie pripravena ho prijat 🙈🙈🙈😂😂😂 Potom ta jeho kolegyna mala nejaky super komplikovany porod cisarom. Tak asi to nevedela prijat na konci 🤷‍♀️😃 Su to hormony a kazde telo ide iny level a reaguje inak, je to iba o stasti podla mna

deatea
30. apr 2024

Mne prestalo byť zle ráno a počas dňa, potom som prestala chodiť v noci na wc, prsia prestali bolieť a nakoniec som potratila. Čiže ak nemáš zlú skúsenosť, tak si to užívaj... Ja by som bola na pozore

lilkaparkanska
autor
30. apr 2024

@kiki68 to s tym pripustanim som myslela ze si netreba pripustat zle myslienky ohladom toho ze sa clovek citi dobre v tehotenstve. Ja si myslim tiez ze su to predsa hormony a kazdy to ma inak, niektory absolutne nic a zas niektory z nas trpia 😂

lilkaparkanska
autor
30. apr 2024

@deatea mne býva zle ale nie každú sekundu dňa, niekedy sa cítim výborne a niekedy zle to je normalne. Netreba strasit, kazdy to ma inak a je normalne ze uplne na zaciatku tehotenstva mozu a nemusia byt priznaky. Su baby ktore nemali symptomy vobec a mali krasne zdrave tehotenstva

deti95060810
30. apr 2024

pri jednom tehu som mala problémy ... akonáhle sa spustilo krvácanie - v tom momente zmizli všetky tehu príznaky.... krvácanie bolo 3 krát - masívne.
takže niečo na tých príznakoch pri problémovom tehu bude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre