Hormonálne zmeny v 13. týždni tehotenstva

bebememe
25. jan 2021

Ahojte mamičky 🙂
Musela som už o tom napísať a poradiť sa pretože už je toho moc 😤
Som v 13 týždni tehotenstva 🙂 na začiatku to bolo ešte ok bývalo mi len zle :/ už mi je lepšie ale mám strašne výkyvy nálad a ubližujem tým hlavne môjmu manželovi :(
Robí pre mňa všetko raňajky do postele pomáha mi v domácnosti proste je to poklad.
Ale u nás neprejde ani jeden deň čo by sme sa nepohadali kôli každej blbosti. A ja som strašne odmerana k nemu stále zle naladená a už fakt neviem čo s tým 😤 lebo viem že on to chápe ale už aj na človeka sú moje nálady fakt dosť si myslím . Ako ste v podobnej situácii alebo ste boli čo vám pomáhalo to prekonať?? 💝

emuska72
25. jan 2021

@bebememe ja som momentálne v 30tt a na začiatku som nemohla môjho snúbenca ani vidieť, ani cítiť, nič 😂
Bolo to hrozné, ale on to chápal, ja som si aj poplakala z toho, aká zlá som bola a tak 😃 ale potom to prešlo a nastúpila zase nálada, že som bez neho nemohla byť ani minútu, lebo som plakala jak mi chýbal 😂🤦‍♀️ proste, hormóny sú mršky. Vydržať 🤞

marianarem
26. jan 2021

@bebememe Ja som tiez mojmu hlavne v druhom trimestri dost casto nieco vycitala a bolo mi to blbe. V tretom to uz bolo lepsie a po porode presne naopak, akoby som sa donho znova zalubila 🙂

ibajaanikiny
26. jan 2021

Prezivam nieco podobne...az mi ho je luto...vsetko mi vadi,najradsej by som ho vystrelila na mesiac a nevidela...

bebememe
autor
26. jan 2021

@ibajaanikiny presne tak sa cítim aj ja nedokážem mu prejaviť tu lásku čo pred tým odpudzuje ma 😤 fakt by som bola bez neho 😢 hrozné popritom sa mám pri ňom ako bábätko v Perinke všetko pre mňa správi už som začala harmanček po kúskoch popíjať že to má ukľudní tak uvidím proste tehotenstvo je veľká vec 😀 hlavne hormóny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre