25. týždeň tehotenstva a nadváha

babsicok
11. mar 2021

Dievcata, potrebujem sa postazovat a povzbudit 🙏
Strie... Ja uz mam brucho popraskane kazdy tyzdnom viac a viac, okolo pupka, cely spodok. Ratala som ze pridu ale nie tak skoro. Zacalo to uz v 18tt, teraz som v 25tt😞 Moj zlaty manzel ma snazi upokojit ze co by za to ine zeny dali, ktore nemozu mat deti. Ze ich mam nosit s hrdostou. No ja som na nervy, cely zivot bojujem s nadvahou a toto tehotenstvo mi na psychike nepridava.. obcas mi je z toho celeho do placu, vobec sa netesim z rastuceho bruska (a nenavidim ked mi niekto povie za ako sa gulatim)😔 🥺 Manzel chcel tehu fotky ale ja sa neviem na seba ani pozriet, tak som odmietla. Co mi bude potom neskor urcite luto...ak niekto zaziva nieco podobne, budem rada ak sa ozve. Aspon budeme vediet ze v tom niesme same ☺️

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any_soj
11. mar 2021

@babsicok máš úžasného manžela 🙂 pripomína mi môjho. S váhou - ja som pred a tesne po svadbe z antidepresív pribrala 30 kíl (na 113, tiež som nikdy nebola chudá) a stále má ľúbil, potom sli zas dole a následne na konci tehotenstva som mala 99, čiže u mňa to bolo skôr o tom, že vlastne mám ešte málo 😂🤣

petamich
11. mar 2021

ver mi je nas viac 🙂 cely zivot bojujem s vahou a teraz som na ceste byt riadny vorvan a to si este tehotna snazim zohnat pseudo-svadobne saty online, tak si to vies predstavit 🤪 vsetko mi je male a potom doma revem, ze som vorvan

paulinkaa2
11. mar 2021

@babsicok no ja som si to uzivala. Konecne som nemusela stahovat brucho. A obtiahnute tricko bolo pre mna ze jop. A po tehu sirsie tricko lepsie tricko. 😀 a mam dialnicu na bruchu a keby len tam

maja2233
11. mar 2021

@babsicok ja som mala a aj mam stale nadvahu. Ked som bola tehotna, mozno som nebola atraktivna, ale citila som sa krasna a spokojna. Musis sa naucit mat rada a ta krasa pojde z tvojho vnutra. Uz budes zena matka a tie strie za to stoja 😉 keby ste videli moje brucho... mne gynekolog povedal, ze strie zavisia aj od genetickej predispozicii. Minula som kopec penazi na pripravky na strie a nepohlo mi nic. Urcite si krasna zena, tak sa nezatazuj tymto 🙂

linda117
13. mar 2021

Ahoj ja tiez cely zivot bojujem s nadvahou a z prveho tehotenstva mi ostali hrozne strie.. bolo mi to velmi luto, nie som nejaka zatazena na svoje telo ale neprisla som si pekna a hormony tiez urobili svoje... az po porode prisiel ten pocit, ze som na seba hrda a ked mi dcerka hladka brucho a vysvetlujem jej ze tam mala domcek.. vtedy som na svoje strie pysna, na kazdu jednu 🙂

fiafia
13. mar 2021

@babsicok nečítala som komenty ale ja by som si vážila postoj manžela, riadne ho postiskala a vybavila to fotenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre